Wpis z mikrobloga

Pewnie przedawkowaliście coś innego lub odwodnienie + duże dawki cukru. ew. tauryna - poza tym nie wiem co ludzie w tym widzą, wolę łyknąć kofeinę w prochu/tabletce 200mg niż ładować ten szajs z cukrem za 5zł puszka bo czuć lepsze działanie, nie ma uczucia zacukrzenia i niepotrzebna tak duża dawka tauryny (która nie wszędzie jest).
@CoolCake: 2-4? Ja rok piłem jednego. Którejs nocy obudziło mnie tętno 140/min, trwało to kilka godzin, reszta dnia tylko podwyższone. Odwyk trwal z miesiąc, dość długo jeszcze miałem różne dziwne efekty. Nie wiem czemu zaczęło to działać tak dziwnie nagle.

Kardiolog stwierdził pewna nieprawidłowość w działaniu serca, ale ponoć można to mieć tak o, choć możliwe, że się tego nabawiłem.

Tak generalnie lepiej to odstaw, póki nie poczułeś efektów.
@CoolCake piłam tak średnio 3 dziennie. Jednego dnia po powrocie do domu sobie tam powoli piłam 1l Blacka. Stwierdziłam późno to już idę spać. Położyłam się. Jak mi serce zaczęło nawalać. Morda mi zaczęła cała latać. Ręce się pocić. Nie mogłam usiedzieć w miejscu. Chciałam biegać. Jakbym była conajmniej po jakiejś fecie czy pigule. Mama mi zmierzyła ciśnienie-180/120. Spała ze mną potem, bo ja się czułam jakbym normalnie miała za chwilę odejść