Wpis z mikrobloga

@ropppson: Chodzi Ci o nestea? Podobno coca cola sprzedała ja jakiejś innej firmie ale nie dali im receptury xd (nie wiem czy to prawdziwe info). I teraz jest fuze tea od coca coli która smakuje jak (albo podobnie) dawna nestea
@Haslo123: Gdzieś czytałem, że Nestle licencjonowało markę Nestea Coca-Coli, a ostatnio zerwali układ i stwierdzili, że sami zaczną produkcję. Fuze Tea to napój na recepturze Coca-Coli (czyli to samo, co stara Nestea), a obecna Nestea to nowa receptura wytwarzana przez Nestle. Według mnie dużo lepsza od pozostałych herbat na rynku. Ma dość naturalny smak.
Nawalone stewii zamiast cukru i strasznie syntetycznie smakuje.


@ropppson: a stewia, tak samo jak ksylitol, to 100% naturalne słodziki ;) tylko stewia ma zupełnie inny smak, pomimo słodkości.
stewia, tak samo jak ksylitol, to 100% naturalne słodziki


@dudi_: No stewia jest pochodzenia naturalnego, ale dość mocno przetworzona, bo bez tego źle smakuje (coś jak lukrecja)
@ropppson pamietam te automaty. Wydawaly reszte do takiej szufladki w ksztalcie wycinka kola otwieranej wokol osi zawiasu. "Podobno" "koledzy" zrobili taki psikus, ze duza kulka z plasteliny zakleili otwor, ktorym wypadaly reszty. Na koniec dnia przychodzili wybrac "utarg". Zabawa skonczyla sie z wizyta serwisanta wezwanego w sprawie automatu niewydajacego reszty. Chyba byla nawet z tego jakas aferka w szkole i pogadanka z rodzicami. Sprawcow nie ujeto. Byly to czasy, gdy na kazdym