Wpis z mikrobloga

  • 31
Wy lenie, google: intelligence happiness correlation , bo probujecie swoje nieszczescie tlumaczyc inteligencja xD Debile
  • Odpowiedz
@mojemirabelki
@Nedelless również myślę jak wy, ale czy to nie jest pułapka na nas samych? Bo kto powiedział, że dajmy na to ten 'seba' nie ma swoich problemów które przeżywa podobnie jak my? Zapewne jego problemy są inne ale dlaczego je umniejszać. Myślę, że to podobne gadanie w stylu "kiedyś do szkoły szliśmy na pieszo 25km brodząc po drodze przez Wisłę i Odrę". Po prostu pocieszamy samych siebie klepiac się po pleckach,
  • Odpowiedz
@Nedelless i znów umniejszasz czyjeś problemy na dodatek je wyśmiewając ( ͡° ͜ʖ ͡°) będziemy teraz rozmawiać o 'nieproblemowości' czyjegoś życia nie zajmując się sobą. A gdyby tak właśnie popatrzeć na siebie z perspektywy trzeciej osoby? Wydaje mi się, że istotne jest nie to jaką wagę ma jakiś problem tylko jak z tym sobie radzimy ( _)?
  • Odpowiedz
No w sumie nie przypominam sobie abym spotkał osobe "mniej sprytną" z depresją.

Chyba coś za coś.


@EEEEEEE: moze sie nie leczyles. Ja na terapiach spotykam większość idiotow. Depresja ma się nijak do inteligencji.
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: Może i tak, ale osobiście wolałabym być sku*wielem. Mój brat - egoista jakich mało, bufon, pewność siebie 999 lvl, każdemu wytknie wadę i wyśmieje - a zawsze się dobrze ustawi. Ja jestem zbyt emocjonalna i wrażliwa. Chciałabym podchodzić do wszystkiego na zimno i nie patrzeć na innych.

  • Odpowiedz
@mojemirabelki
@Nedelless a moim zdaniem taka prosta egzystencja (Browarek, ruchanko) prowadzi do monotonii i ci ludzie nie są szczęśliwi. Tacy ludzie piją i oglądają non stop TV bo nie umieją znaleźć sobie innych, ciekawszych rozrywek. Nie rozwijają się i sobie gniją. A chęć pobicia kogoś to tylko potrzeba wyładowania swojej frustracji życiowej
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: Nie. Głupi ludzie są statystycznie mniej szczęśliwi, co potwierdza ten temat pełen gównoprawd pisanych przez dzbanów, którzy nie wiedzą, że są głupi.
  • Odpowiedz
@Nedelless: patologiczne dzieciństwo, problem alkoholowy i narkotykowy, ( kace, zjazdy po fecie, etc ) stulejarstwo ( tak są seby stuleje, wystarczy że są grubi, mniej kumaci od reszty i są taką maskotką dla towarzystwa ,etc) brak pieniędzy, ciężka i mało płatna praca, ( powodzenia mieć perspektywę #!$%@? całe życie na budowie/magazynie) problemy z policją i sądami, niska pozycja w hierachii społecznej to mało ? Nie tylko problemy egzystencjonalne i depresja są
  • Odpowiedz