Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

446

Prok. Generalny Teksasu żąda obowiązkowych testów płci dla młodych sportowców

Prokurator Generalny Teksasu Ken Paxton złożył pozew przeciwko National Collegiate Athletic Association (NCAA), w którym zażądał, aby organizacja wprowadziła obowiązkowe testy płci dla sportowców ze szkolnych i studenckich drużyn sportowych.

Modernizator_Wykopu
Modernizator_Wykopu
Modernizator_Wykopu
z
wiadomosci.com
dodany: 04.03.2025, 00:03:54
  • #
    usa
  • #
    teksas
  • #
    wydarzenia
  • #
    4konserwy
  • #
    swiat
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (72)

najlepsze

bleblebator
bleblebator
04.03.2025, 04:56:20 via Wykop
  • 132
Zmaleje do zera ilość urazów jąder w kobiecych sportach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
04.03.2025, 13:16:10 via Wykop
  • -4
@bleblebator: ja najpierw nym sprawdził czy on ma na tobjakiś wpływ czy tylko tak gada
  • Odpowiedz
uciuuu
uciuuu
uciuuu
04.03.2025, 16:45:15 via Wykop
  • -6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
04.03.2025, 06:51:26 via Wykop
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

b.....t
b.....t
konto usunięte 04.03.2025, 14:55:18 via Wykop
  • 9
@PogromcaPatusow:

Wszystkie inne spoza Teksasu się póki co cieszą i mówią że tenże prokurator może je w pompkę cmoknąć.
  • Odpowiedz
leon-san
leon-san
04.03.2025, 06:26:37 via Android
  • 33
Ja znam bardzo proste i równouprawnieniowe rozwiązanie: zlikwidować podział na kategorie męskie i kobiece. Wszyscy startują razem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dupa01
Dupa01
Dupa01
04.03.2025, 15:27:26 via Android
  • 13
@leon-san to byłby dramat dla tysięcy kobiet trenujących różne sporty z nadzieją na medale.

Dlatego też o tym dawno powinny trąbić feministki, a nie tylko prokurator Teksasu.
Niestety nie trąbią, dlaczego? Nie wiem ale się domyślam.
  • Odpowiedz
kepak
kepak
04.03.2025, 15:36:43 via iOS
  • 1
@Dupa01 To niech do tego dojdzie medal za najbardzej damską uczestniczkę nadawany przez same feministki…
  • Odpowiedz
u.....e
u.....e
konto usunięte 04.03.2025, 13:59:33 via Wykop
  • 19
SĄ TYLKO DWIE PUCIE!
u.....e - SĄ TYLKO DWIE PUCIE!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

absurd_2032
absurd_2032
absurd_2032
04.03.2025, 15:42:01 via Wykop
  • 2
@unintelligible:

SĄ TYLKO DWIE PUCIE!

zaprezentowane na dołączonym niżej obrazku

absurd_2032 - @unintelligible: 
SĄ TYLKO DWIE PUCIE!
zaprezentowane na dołączonym niż...

źródło: mamrocki

Pobierz
  • Odpowiedz
acropolix
acropolix
04.03.2025, 18:13:05 via Wykop
  • -1
@absurd_2032: Wyjątkowo niekorzystna fotografia. Tylko zdjęcie Trzaskowskiego drapiącego się po dupie mogło by to przebić.
  • Odpowiedz
asperger15k
asperger15k
04.03.2025, 13:56:07 via Wykop
  • 13
Pytanie tylko, po co te testy, skoro płeć jest badana zaraz po porodzie i wpisywana do dokumentów przy rejestracji dziecka. Później zaś do wszystkich jego kolejnych dokumentów, aż do śmierci.

Jeśli są wątpliwości co do tej płci, to badanie powinno się robić nie sportowcom, ale po prostu wszystkim, którzy te wątpliwości mają.

I wreszcie co jeśli test wykaże niezgodność płci faktycznej z dokumentami? Czy to miałoby być wpisywane tylko do jakiegoś rejestru
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Magiczna_Yulka
Magiczna_Yulka
Magiczna_Yulka
04.03.2025, 15:37:08 via Wykop
  • 3
@asperger15k: Zapomniałeś o osobach interpłciowych( dawnie znanych jako obojniaki lub hermafrodyty) r
  • Odpowiedz
vytah
vytah
04.03.2025, 14:15:47 via Wykop
  • 10
vytah

źródło: tncmza4789u61

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hrabia_ponimirski
hrabia_ponimirski
04.03.2025, 14:04:18 via Wykop
  • 10
To teraz konserwy będą się zastanawiać czym jest płeć? Już nie wystarczy chłopski rozum i klasyfikacja po porodzie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

frutson
frutson
04.03.2025, 14:15:01 via Wykop
  • 9
frutson

źródło: genital police

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

madman15
madman15
madman15
04.03.2025, 13:49:43 via Wykop
  • 8
Będzie jak ze Stanisławą Walasiewiczówną - uznali ją za biologicznego mężczyznę przez co musiała wycofać się ze sportu. Na szczęście potem na nudę nie narzekała, rok później urodziła dziecko :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bleblebator
bleblebator
04.03.2025, 13:52:02 via Wykop
  • 3
@madman15: Chodzi o takich typów jak Lia Thomas, to taki w pełni reprezentacyjny przykład faceta w sporcie damskim
  • Odpowiedz
pan_alternator
pan_alternator
04.03.2025, 14:49:53 via Wykop
  • 9
@madman15: a w Charkowie dali dwóm mężczyznom ślub. Wszyscy mówili "pomyłka, pomyłka!" a po roku urodziły się im bliźniaczki.
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
04.03.2025, 16:53:29 via Wykop
  • 6
przecież tak powinno być zawsze, nie rozumiem zabarwienia na tle LGBT itp.
jest kategoria np. mężczyźni to powinno się spełniać takie wymagania i nie kręcić żadnej afery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3299
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3089
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3116
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2932
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2456
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #trump
  • #izrael
  • #iran
  • #polska
  • #heheszki
  • #chiny
  • #ciekawostki
  • #swiat
  • #europa
  • #nato
  • #wenezuela
  • #ameryka
  • #geopolityka
  • #elonmusk
  • #gospodarka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking