Wpis z mikrobloga

@ksiak: właśnie nie chcę wydawać za dużo, bo raz nie wiem czy dużo będę jeździła - raczej zakupy większe kilka razy w miesiącu i jakieś weekendowe wyjazdy. Coddzienne bujanie się do pracy mam ogarnięte rowerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i też mam obawy, że właśnie używka to będzie trochę napraw oraz że ja coś zaraz zepsuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czyli co
@franske_pige: jakby dobrze poszło to może nawet byś znalazła Megane 2 CC w tych pieniądzach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie problemów większych nie ma, rdzewieć nie będzie o ile nie bite, wszystko, co tam się może zepsuć to tanie pierdoły (może poza KZFR bo to robi się zwykle przy co drugim rozrządzie i kosztuje z 400 pln) i jeśli to będzie w miarę zadbany benzyniak (najlepiej 2.0,
@franske_pige: kup sobie 307. Wysoko się siedzi, miał dobre silniki benzynowe, które dobrze znosiły gaz. Tanie części i stosunkowo mało awarii. Mam takiego już z 4 lata. Nic większego nie naprawiałem i żona uwielbia nim jeździć.
@franske_pige Z czysytym sumieniem moge polecic corolle e12, ktora sam uzytkuje. Zgrabna, stosunkowo malo pali (6.5l miasto/trasa) latwo parkowac ze wzgledu na male rozmiary auta. W srodku zaskakujaco przestrzenna. Do miasta i dojazdy do pracy idealna. Wada jednostka 1.4 i 1.6 jest generuje stosunkowo duzy halas przy predkosciach autostradowych. Im czesciej bedziesz pokonywac trasy A to polecam corolle ts 2.0. Pozdrawiam w tym budzecie znajdziesz auto z rocznikow 2005 w benzynie, 2004