Wpis z mikrobloga

@franske_pige:
Pierwszą Fokę albo Golfa IV.
Są dosyć trwałe, tanie i proste w naprawie. No i dają frajdę z jazdy - Foka w szczególności. Silnik najlepiej benzynowy 1.6.
  • Odpowiedz
@franske_pige nie lepiej dołożyć 250.000 $ i kupić sobie Lamborghini gallardo? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Poważnie to nie polecam zadawać takich pytań na Mirko. To trzeba samemu. ;)
  • Odpowiedz
@cactooos: Wlasnie rzucilem okiem na oferty, do 12 000 stoja tylko szroty. Od 12 tysiecy zaczynaja sie auta wzglednie wygladajace ale oczywiscie nie krajowe. Przebiegi oczywiscie magiczne 180 000, nawet dla diesli. Sorry stary, mozesz sie czarowac ale za wieswagena trzeba zaplacic.
@xetrov: I zycze Ci by tak juz zostalo.
  • Odpowiedz
@JohnReese: ogólną opinię znam, tyle że głównie dotyczy to dci, ewentualnie pierwszych lat (choć tu nie jest to aż tak widoczne jak w Lagunie 2), inna sprawa, że ja mam CC a ono może (nie wiem tego) było lepiej zrobione niż zwykłe.
  • Odpowiedz
@franske_pige: jak nie potrzebujesz codziennie do pracy to kup coś starszego w dobrym stanie z gazem jak najtaniej bo i tak większość czasu będzie stał. A za oszczędzoną kasę kup coś potrzebnego na codzień.
  • Odpowiedz
@franske_pige audi A3 8L / seat Leon 1.8 125 KM ale długo się naszukasz zanim znajdziesz coś niedojechanego, fiat grande Punto, Ford Fiesta (uwaga na auta poflotowe), Ford Focus mk2( nie każdy silnik dobrze współpracuje z gazem), Megane 2 raczej bym nie polecał, co innego 3 ale ci nie starczy, Opel Astra H 1.8 125 KM i 140 KM ( jeden bardziej nadaje się do gazu natomiast bardziej " lubi" brać
  • Odpowiedz