Wpis z mikrobloga

Te #!$%@? laborki z siec komputerowych na W5 z Panem Docentem to jakiś #!$%@? śmiech na sali. Uczymy się jakichś przestarzałych rzeczy z epoki kamienia łupanego. Oczywiście można się przygotować co też robię, ale ten człowiek dodaje sobie dodatkowe podpunkty pod każdym zadaniem. Nie nazwiesz dobrze pliku? #!$%@? 0 pkt. Chcesz się coś dowiedzieć? On Ci powie, ale jeżeli masz źle to Ci nawet nie powie gdzie xD. 1 ECTS, a gościu się sapie jakby nie miał poza tymi sieciami życia. Boże skąd się biorą tacy ludzie. Do tego robi na laborkach przygotowane przez 45 minut i przez drugie 45 trzeba #!$%@?ć jak Egipcjanie przy budowie piramid.
#pwr #studbaza #zalesie
  • 9
@bestnickever: a #!$%@?łem się. Na 5 laborek można #!$%@?ć tylko 1, a potem papa kurs poprawkowy. Jak się można domyśleć #!$%@?łem właśnie jedne, a zostały mi jeszcze 4 i 5 i nie zapowiada się to zbyt dobrze. Oczywiście #!$%@?łem przez złe podpisanie pliku xD. A za tydzień mam jakiś #!$%@? edytor "VI" i już od samego czytania co to jest mam dość.
@Tytyka: Kiedyś zrozumiesz, studia kształtują tez charakter. Skad wiem ze jak przyjdzie trudne zadanie to student po pwr sobie poradzi? Bo jak sobie dal radę z takim starym profesorkiem to sobie poradzi ze wszystkim
@razenas: no właśnie nic innego mi nie zostało. Bo są dwaj laboranci od tego, taki fajny Rezmer co z chęcią pomaga i właśnie Docent Szymański i on traktuje ten przedmiot na pępek świata. Miałem późno zapisy i tak wyszło
@no_one6: Widze to na co dzień, wiec dobrze ze sobie wmawiaja. Jesli potrafią wytrwac i nauczyć się nawet wedlug nich rzeczy nie na czasie ale potrafia i chca się uczyc to pracy sobie poradzą.
@Tytyka: a moje pytanie jest jedno: czemu wydział elektryczny robi laborki z sieci komputerowych? Zamiast dogadać się z takim W4, gdzie ludzie się na tym po prostu znają. Elektryczny ma się znać na drutach, transformatorach i innych takich, a nie na wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krash: raczej nic to nie mówi. Studia to studia, a praca to praca. Sa ludzie na dziekankach latający na staże po Europie z tymi ze stypendium rektorskim. Inni ludzie ze stypendium na 3 roku nie potrafią obsługiwać git'a i nigdy nie pracowali. Brak reguł.

@bender: to samo co większość przedmiotów typu "po co?!"- godziny dla szanownego docenta/doktora/profesora. Zresztą jak już muszą brać, to niech biorą ZAK lub druciarzy ( ͡