Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam,
Niedawno wybiła mi 30 na karku. Jestem kobietą. Gdyby ktoś pytał czy czuje się staro to odpowiem, że absolutnie nie. Wręcz przeciwnie. :P
Ale nie z tym wyznaniem tutaj przychodzę. Otóż byłam w sumie 3 związkach - w tym dwóch nazwijmy je "długo-dystansowe" (3-5 lat)
Ważne, że szczęśliwe i raczej człowiek się starał. Czasami jednak los chce inaczej i przychodzi moment rozstania.
Mówi się trudno i w pewnym momencie po jakimś czasie idzie się dalej. Nigdy nie miałam problemów z płcią przeciwną. Często widywałam
zainteresowanie moją osobą. Jednak z wiekiem ciężej poznać kogoś kto w zasadzie myśli podobnie. Postanowiłam więc, że zarejestruje się
na portalu randkowym. No i zaczęło się. Umieściłam tylko swoje zdjęcia bez specjalnych opisów i byłam załamana. Ofert było bardzo dużo i bardzo wiele takich
których żal tutaj przytaczać. Bardzo mnie to zniechęciło więc zawiesiłam swoje konto po tygodniu. Jednak w pewnym momencie przemknęła mi myśl, że
może jeżeli ustawie jakiś odpowiedni opis to zniechęci to ludzi którzy mnie nie interesują. Napisałam więc trochę o sobie, kogo poszukuje.
Nie wpisywałam niesamowitych wymagań: chyba poczucie humoru albo bycie miłym nie jest niesamowitym wymaganiem ? ( ale jak tak patrze to chyba jest :P)
No i z takim opisem stwierdziłam, że uaktywnię swój profil a co tam :D. I nawet wydawało mi się przez chwilę, że to działa.
Dostałam o wiele mniej wiadomości ale już konkretniejsze. Z niektórymi popisałam i niestety się pożegnaliśmy a nawet poszłam na kilka randek
ale bez szału.. tzn: ja nie czułam chemii więc traktuje to raczej w kategorii mojej winy.. :( Nic jednak na to nie poradzę.
I tak minął jakiś czas ale w zasadzie jak to się mówi "bez szału". Oczywiście oferty różnego rodzaju nadal się zdarzały ale chyba weszło mi w krew mówienie "nie":P
Przechodząc do meritum myślałam do jakiegoś czasu, że to co robię jest właściwe. W taką stronę powinnam iść. Kiedyś się uda - chyba :P.
Wiem, że to co piszę jest kompletnie technicznym opisem bez poczucia humoru ale chciałam, żeby było to oddane jak najlepiej :P.
Co mnie gnębi ? Ostatnio napisało do mnie kilku takich z tekstami w stylu "marnujesz się", "powinnaś się bawić", "Współczuje Ci bo facet szuka damy na salonach a dzi**** w łóżku"
I to tylko dlatego, że odpisałam im negatywnie na propozycje poznania się bliżej. (Chyba się domyślacie o co chodzi). Jeden z nich zapytał mnie o zeszłych partnerów
ale z racji tego, że nie mam się czego wstydzić to mu odpisałam a on do mnie o "braku doświadczenia i współczuciu - bo on był z kilkunastoma i trzeba się bawić"
Przyznam szczerze, że zgłupiałam... naprawdę oczekujecie takich kobiet/dziewczyn które Wam będą mówiły, że były z kilkunastoma ? Czy to naprawdę jest takie modne teraz ?
Czy ja mam czego żałować ? bo chyba się zgubiłam.. dotychczas uważałam, że szacunek do siebie i spojrzenie sobie w lustro jest ważniejsze ale nie wiem czy to kogokolwiek obchodzi...
Nie wiem...poniekąd poczułam się gorsza i wykluczona ...

Jest jeszcze szansa na normalnego mężczyznę ? Oo

#smutek, #sympatia, #niebieskiepaski, #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao
Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: sympatia to dosc specyficzne miejsce wiekszosc facetow szuka tam dziewczyn bardziej do sexu niz do zwiazku ale podobno wszedzie da sie poznac kogos ciekawego wiec moze sie nie zniechecaj jeszcze :)
Samotni faceci po 30 to albo rozwodnicy albo nieudacznicy mieszkajacy z mama albo tacy ktorzy szukaja dupy na boku. Szczerze mowiac stoi przed Toba bardzo trudne zadanie teraz.

Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samotni faceci po 30 to albo rozwodnicy albo nieudacznicy mieszkajacy z mama albo tacy ktorzy szukaja dupy na boku


@ChocolateStarfish: ja znam kilku fajnych kilo 30, ktorym jakoś po prostu nie wychodzilo. Nie mieli parcia na związek i nie szukali. Ale nieudacznikani bym ich nie nazwała w żadnym wypadku :)

@AnonimoweMirkoWyznania: ale czemu Ty się dziewczyno przejmujesz opinia kogoś, dla kogo ambicją jest zaliczenie jak największej ilości panienek i tak
ŻarliwaMurzynka: > sympatia to dosc specyficzne miejsce wiekszosc facetow szuka tam dziewczyn bardziej do sexu niz do zwiazku ale podobno wszedzie da sie poznac kogos ciekawego wiec moze sie nie zniechecaj jeszcze :)

Samotni faceci po 30 to albo rozwodnicy albo nieudacznicy mieszkajacy z mama albo tacy ktorzy szukaja dupy na boku. Szczerze mowiac stoi przed Toba bardzo trudne zadanie teraz.

Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
RóżowaStara: na wizaż z takimi problemami, ponarzekacie sobie z kobietami jacy to my nieciekawi ;-)

poza tym twoje błędy

1. nie mialas opisu, sądziłas że wszystko zalatwi twarz i bedziesz miałą zabawiacza
2. zmienilas opis, ale nadal za słabo, za malo danych
3. jestes na darmowym portalu gdzie mozna napisac wszystko. dziwisz sie?

mniej roszczeniowosci, wiecej daj od siebie, to spotkasz lepsze osoby. jak ktos placi za stworzenie profilu na danym
OP: @agablazej - Może masz rację tylko zastanawiam się gdzie teraz można poznać ciekawych ludzi. Poszukam może są jakieś normalne miejsca we Wrocku dla singli. Nie chciałabym się szwendać po clubach.
@Chicane - Teraz jak o tym myślę to rzeczywiście. Widzisz czasami człowiek jest zbyt wrażliwy i przejmuje się głupotami a nie powinien
@Yezdemir - Dzięki. Jakiś za promyk nadziei :) Od razu pojawia się uśmiech :)
@ChocolateStarfish - Nikogo nie