Wpis z mikrobloga

serio? To wygląda jak 'chce żeby ktoś kto jest moim Bliźniakiem genetycznym zachorował na białaczkę'


@krzy_siek: serio? Myślisz, że czekam aż ktoś zachoruje na białaczkę, żeby połechtać swojego ego i łaskawie podzielić się z nim swoimi komórkami macierzystymi?
  • Odpowiedz
A co mam myśleć skoro czekasz na wiadomość o tym że zostałaś wytypowana jako zgodny dawca z kimś chorym?


@krzy_siek: Hmm np. "O, widzę że są ludzie skorzy do pomocy, gdy innym dzieje się krzywda". Ale to trzeba mieć pozytywne podejście do ludzi i świata. Tobie chyba tego brakuje.

W każdym razie pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@emilkos8 no nie zgodzę się. Sam jestem w #dkms zarejestrowany już dobrych kilka lat. Nie neguje przecież tego że ktoś jest zarejestrowany, chodź mi tylko o to w jaki sposób to napisałaś
  • Odpowiedz
serio? To wygląda jak 'chce żeby ktoś kto jest moim Bliźniakiem genetycznym zachorował na białaczkę'


@krzy_siek: Bardziej "chcę, żebym był zgodny z kimś chorym, to akurat będę mógł pomóc"
  • Odpowiedz
@Zari: Aż mi w sumie głupio, że od grudnia trzymałem list z DKMS w domu, zamiast wypełnić i odesłać. Lenistwo mocno. Na szczęście w zeszły weekend była kacja supermarketowa, dla pewności próbki pobrane od ręki.
  • Odpowiedz