Wpis z mikrobloga

NIE AKTUALIZUJCIE WINDOWSA!
Wczoraj w nocy przy wyłączaniu kompa zainstalował mi się jakiś major update od windowsa (win10). Dziś rano po odpaleniu kompa nie działał dźwięk, poczta stracila wiadomości i ustawienia, a co najważniejsze wszystkie moje projekty w FL Studio potracily ustawienia w Sylenthcie1. Wszystkie customowe brzmienia, które stworzyłem, poszły się #!$%@?ć. 6 miesięcy pracy poszło się #!$%@?ć. Jestem na etapie nagrywania wokali, ludzie poopłacani, w tym tygodniu miałem zacząć dostawać stemy z woksami, w czerwcu miało to być mixowane i wypuszczane. Cały plan psu w dupę. Dobrze, że mam wyeksportowane instrumentale, to może za kolejne pół roku uda mi się znowu powrócić do wersji wyjściowych tych tracków. Ale tym razem już chyba na Macu i na Abletonie. Windows własnie podpisał na siebie wyrok. Jeszcze nigdy nikt mnie tak nie wyruchał, jak mnie dzisiaj Microsoft wyruchał.

Ps. bede próbował jakoś przywrócić sylentha do działania, chociaż wydaje mi się, że te presety w programie po prostu zostały fizycznie skasowane. Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia z Sylenthem, to proszę o kontakt.

#produkcjamuzyki #windows10
  • 94
@blasted: To samo Mireczku. Aktualizacja zrobiona i nagle przestała działać połowa funkcji. Z tym że mój pulpit zawiera się w jednym folderze, który mam już całe szczęście na USB. Co nie zmienia faktu, że Windows 10 to mega szajs..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blasted: zrób kopie wszystkiego co masz teraz po aktualizacji i cofnij aktualizacje. Wszystko powinno wrócić do normy.

No i naucz się korzystać oraz zapisywać tego typu rzeczy na dysku Google - mam zainstalowany program od google który jakąkolwiek zmianę w plikach automatycznie synchronizuje na moim dysku Google, i nawet jak mi dysk jebnie to cały czas mam pliki z danymi zaktualizowanymi od ostatniej edycji a darmo masz 15 gb ale skoro