Wpis z mikrobloga

cześć, jest jakaś lista top fantasy ? Może być polskie może nie być. Mam drogę królów i 3 pierwsze tomy widzmina wedle nowej chronologi(wiedzmina ubóstwiam już ) a drogi nie czytałem jeszcze
@galas771: jedna z moich ulubionych książek :) ja miałam ten problem, że czytałam na bieżąco, więc prawie 2 lata czekania po to, żeby przekonać się, że tom II jest słaby, kolejne 2 lata na na szczęście lepszy tom III i chyba prawie 3 na tom IV...
Grzędowicza ogólnie uwielbiam bezwarunkowo, ale niestety muszę przyznać, że ta najnowsza książka (Hel3) nie bardzo mi się podobała(,)
@galas771 uwielbiam ()
Niestety po tym już nie czytałem już nic tak dobrego... Może coś polecisz? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mam za sobą:
Kacper ryx,
opowieści z meekhanskiego pogranicza - Pierwszy Tom,
Władca pierścieni,
Wiedźmin - czytałem przed pan lodowego ogrodu,
Gra o tron - czytałem przed Pan lodowego ogrodu,
@galas771: czwarty tom był taki nudny, że ledwo przez niego przebrnęłam. pierwszy świetny.
poza tym wkurzało mnie to, że jak już się wczułam w historię jednego bohatera, to była zamiana na drugiego (tak, wiem, że o to chodziło).
a poza tym wolałam jak

Bardzo dobra książka. Właśnie kończę ten tom...i smutek bo łyknę drugą część czwartego tomu i co dalej? Też mam tę serię. Trochę irytujący jest ten gówno papier o gramaturze serwetki z baru mlecznego ale zawartość godna polecenia.
@galas771: Recenzję tej książki opiszę tak, jak zwykła mówić moja nauczycielka polskiego na temat moich wypracowań: "Początek ciekawy i wciągający, ale potem albo ci zabrakło pomysłu albo ci się nie chciało".