Wpis z mikrobloga

@GrzegorzPorada: Kolejny ekspert ktory wie co sie ze mna dzieje, do Twojej wiadomosci, na l4 jestem juz jakis czas i Dzieki temu bardzo poprawil sie moj stan, do tego stopnia, ze redukuje przyjmowane leki a nawet mysle o niedalekim powrocie do pracy. Ale nie, PAN EKSPERT sie wypowiedział xDDD
@gwrk: Nie w ostatniej ale w przedostatniej pracy szefowa stosowala wobec mnie mobbing, nałożyło sie to w czasie kiedy rozwijała sie moja depresja. Pozniej udalo mi sie znalezc inna prace ale juz ciezko bylo mi pracowac, nie dawalam sobie psychicznie rady i czulam sie przytłoczona obowiązkami
@BzdziagwaLujka:

A dostawałeś napadow paniki przez prace?


Owszem, znalazłem taką pracę gdzie mój szef jest świadom moich napadów paniki i w sytuacji kiedy one występują pozwala mi pójść na 5 minut przerwy by napić się wody i uspokoić.

Bałeś sie do niech chodzic?


Kiedy bałem się chodzić do pracy to zmieniałem ją i szukałem takiej która będzie mi odpowiadała i nie będę się do niej bał chodzić. Widzisz różnicę między szukaniem
a masz też ataki paniki, że się tak wymądrzasz?


@kamyczeq: Mam i co teras? Po wielu latach przechodzenia przez to nauczyłem się sobie z nimi radzić na swój sposób zamiast chodzić po instytucjach po zasiłek bo mam ataki paniki.