Wpis z mikrobloga

Potrzebuję gierki RPG w której zbiorę sobie fajny gear, setting zwyczajne fantasy (dlatego Kingdom Come odpada), pomłócę moby, trochę się #!$%@?, ale miło spędzę czas. Czy ESO pasuje, warto? Generalnie chcę typowej europejskiej papki, paszy dla Polaka. Tylko nie proponujcie klasyków, wszystko ograne #!$%@? wie ile czasu temu. A i nowe "dzieło" Piranii też xD

Przy okazji pytanko - znacie jakieś gry (prócz Obliviona) w której można grać klasą Rangera? Zwinnego typka z jednoręcznym mieczem i łukiem, jakieś skille dotyczące tropienia i inne bzdury. Jedyne co mi wpada do głowy to klasyczne RPGi z fali poczatku milenium, Oblivion, a potem nic.

#rpg #gry #eso
  • 10
@Mleko_Czekoladowe: Jak bardzo można w to grac singlowo? Grałem w GW2 i tbh najbardziej denerwuje mnie to, że dobilem w okolice 70 lvl i dalej wszystkie moje ciuszki wyglądają jak brązowe gówno, bo gram f2p xD Chciałbym pozbierać se flashy gearu i mieć jakieś małe cele do których będę dążył.

Nadto, BDO wygląda trochę zbyt cukierkowo, strasznie dużo bluru i nasycenia kolorów. No i wątpię, żeby dobrze hulało na moim kompie
zobacz Shroud of Avatar, jest do porbrania w takim "niby trialu" ale można obczaić czy podejdzie. Albo LotRO jest już całkiem przyjemnie, albo też Star Trek Online bo tam jest miła kameralna atmosfera prawie bez pvp