Wpis z mikrobloga

@Yezdemir: najśmieszniejsze jest to, że ci ludzie na niczym nie opierają swojej "wiedzy". Ja też jestem trochę "snobem" jak to ująłeś, jeżeli chodzi o modę męską i koszule z krótkim rękawem paliłbym na stosie, ale jeżeli chodzi o bermudy, to uważa się je za normalną, klasyczną część męskiej garderoby. Wiadomo, że do formalnego czy półformalnego stroju nikt ich nie zakłada, ale do luźnego - jak najbardziej tak. Kwestia tego, czy ktoś
Widzieliście kiedyś lekarza czy wykładowcę w spodenkach?


@Mumbaj: Mój cały oddział nie wiedział, że nie wypada chodzić w krótkich spodenkach. Niektórzy nawet przyjeżdżają na rowerach do pracy zamiast Porsche. Co za faux pas. Od jutra im powiem, że nie wolno. ;-)
xDDDDDDDDDDDD Typowa żałosna mentalność polskich facetów.


@novixm76: Polskich? Zapraszam do UK, chcesz pare fotek? Wychodzone na maksa trampki, za szerokie i za dlugie dzinsy, lekko podarte. Bluza jak z gimnazjum i kolczyk w jednym uchu. Cera żula
@novixm76 a gdzie ja napisałem że facet nie powinien dbać o siebie? Nie dopowiadaj sobie. Rozumiem, że masz inne poglądy, ale zapewniam cie, że jesteś z nimi w niesamowitej mniejszości - chodzi o golenie nóg. Jasne są faceci, którzy gola nogi - spotykane np u sportowców, czy metroseksualistow. Ja mam to gdzieś czy ktoś je goli czy nie, ale uważam, że masz poważny problem ze sobą skoro gapisz się facetom na nogi