Wpis z mikrobloga

lata 70-te, rzeźba robiona na przenoszeniu bali drewna i patrzcie jaka forma, a dziś kreatyny, suplementy, diety, plany treningowe, a i tak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ldldld3: Jakich bali drewna, mój stary z nim na Syrenkę do Hali Mirowskiej chodził.
  • Odpowiedz
@Mesk syrenka nie jest w hali mirowskiej. Jest kawalek wczesniej, blizej feminy. Chyba ze kiedys tam byla. Obecnie to klasyczna rzeznia z piwnicy jak w pascie o wikingu co cwiczy w czelusciach ciemnosci. Ma swoj klimat ale sprzet z lat 90
  • Odpowiedz
@ameneos wycięty mocniej. No i dodaj genetykę.
Poza tym Perepeczko nie wygląda mi na takiego co to izoluje każdy miesięn. Po prostu #!$%@? ćwiczenia ogólne, na całe partie.

Wolałbym wyglądać jak Perepeczko niż być takim wyciętym trenerem cross-fitu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale to moje zdanie.
  • Odpowiedz
@staryhaliny: AJ nie stosuje ćwiczeń izolujących z tego co wiem. Głównie ćwiczenia z masą własnego ciała... Nawet bica nie ćwiczy, z tego co mówił. Po prostu się podciąga podchwytem.
  • Odpowiedz
@staryhaliny: jakby chciał, to jadłby więcej i wyglądałby jak endo, tyle że jakieś 110kg. Na #!$%@? mu ten tłuszcz? Z kulturystami jest ten problem, że dla nich liczą się głównie ćwiczenia oporowe. Nawet Arni mówił Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie idź jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć.

A dla zdrowia ważne
  • Odpowiedz