Wpis z mikrobloga

Mirki, zmotywujcie mnie, w zeszłym roku dupa ulana mocno, 116 ważyłem, teraz już 101 i chcę #!$%@? do 90 w tym roku, ile plusów tyle kilometrów przejadę na rowerze w ciągu dwóch miesięcy od dziś. Nie pozwólcie mi być ulaną #!$%@?ą.

Jaka jest swoją drogą idealna waga przy wzroście 186? Mi #!$%@? najbardziej przeszkadza mój boiler.

#rower #zebroplusy ##!$%@?
  • 69
@czinczinatti powinieneś zejść poniżej 90kg żeby było w miarę ok. Dorzuć trochę siłowni, będziesz miał lepszą sylwetkę. Ewentualnie jeśli nie siłownia to street workout, jak Ci podejdzie to zabawka kosztuje 300zl, taki system rurek składanych. Do podciagania, do pompek, wznosow nog, deepow, itd... wyjmujesz, zajmuje metr przestrzeni 2m wysokie, składasz i mieści się do torby
Mi #!$%@? najbardziej przeszkadza mój boiler.


@czinczinatti: słyszałeś o skinny-fat'ach ? jak za dużo cardio robisz + masz zbyt mało kcal to #!$%@? Ci kortyzol, a ten odkłada tłuszcz i odkłada go tak chamsko, że skupia się głównie na brzuchu :D zadbaj o stres, rób krótsze cardio ale bardziej wymagające dla mięśni niż płuc!, ogranicz węgle i śmieciowe żarcie (bo tym sie baardzo kcal nabija:P) i ode mnie tyle :)
skorzystaj
Jaka jest swoją drogą idealna waga przy wzroście 186? Mi #!$%@? najbardziej przeszkadza mój boiler.


@czinczinatti: Normalny facet, nie żadne fitnes sritnes, jak waży końcówkę wzrostu czyli w twoim przypadku 86kg to jest OK( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Afrizo: zobowiązywać to się powinno przed rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi, najlepiej takimi z którymi mamy względnie stały kontakt i najlepiej w normalnej rozmowie, a nie przed rzeszą anonimowych użyszkodników którzy nie mają możliwości weryfikacji za pomocą jednego posta o którym jutro wszyscy zapomną. Tutaj widzę po prostu #zebroplusy
#!$%@? i wróciłem, 20 km trzasnalem na dobry początek.


@czinczinatti: Idealny przepis na bycie tym, który za kilka miesięcy będzie pisał w sieci, że na rowerze nie da się schudnąć ;). 20km czy wspomniane wyżej 40km tygodniowo to są dystanse dziecięce. 10-15 km robię spaceru z córką w gondoli.
20-30 km jest spoko jeśli je robisz uczciwie CODZIENNIE, a nie sporadycznie. Jeśli nie masz czasu codziennie to zaplanuj w weekend z
@czinczinatti: zejdź trochę z kaloriami - jest taki fajny sposób, nie jesz nic od 18 do 8 rano, pijesz w tym czasie tylko wodę. Wolno się chudnie, ale się chudnie, w pełni bezpiecznie i bez efektu jojo - jesz co chcesz, spróbuj. Działa idealnie. Minimum 0,5 kg na tydzień się chudnie, w twoim przypadku może będzie nawet i więcej.
@SpokojnyLudzik: Czyli mogę jeść sobie 5-10 tys kalorii byle pomiędzy 8 a 18? ;) Po prostu Twoje nawyki żywieniowe sprawiły, że działa bo może jadłeś większość kalorii wieczorami. Jeśli ktoś dziś jest gruby głównie przez wielkie śniadania i obiady plus podjadanie w pracy/szkole to mu taka metoda nic nie da.
@SpokojnyLudzik: Dlatego mówiłem, że zależy jak ktoś je. Nie każdy je kolacje, nie każdy podjada wieczorem. Są grubi ludzie, którzy często już po 16-tej nic nie jedzą. Do tego godzina 18 jako sztywna jest totalnie bez sensu ;). Pewnie chodzisz spać ok 22-23 max, wtedy możesz się tak bawić. Na wykopie połowa mirków kładzie się o 1-3 ;).

Nie wątpie, że u Ciebie podziałało. Ale nie podziałało magiczne nie jedzenie po
@czinczinatti Rower polepszy tylko twoja kondycję, nie schudniesz specjalnie po tym. Dieta a dokładniej ilość kcal na dzień robi robotę a jak chcesz dorzuć trening siłowy by podkręcić spalanie kcal.
Pijaj tylko wodę, herbatę czy kawę. Nie jedz przekąsek i słodyczy a przy twojej wadze ogranicz kcal do 2000 dziennie max a nawet postaraj się zejść do 1500.
Zastosuje się do Waszych porad, a kilometry i tak nabije, dzisiaj 20, jutro będzie więcej, dzięki! Jestem dupa jeśli chodzi o diety, liczenie kalorii i inne takie więc to co piszecie to dla mnie rzeczy jeszcze niepojęte.
@bulasss: a jakby dostał 0 plusów to co? Ma nie jeździć wcale, być dalej ulaną #!$%@?ą i narzekać w tagu przegryw bo plusów nie dostał? Przecież to jest przerzucenie odpowiedzialności za własny stan na randomów z internetów, gdzie tu jakiś rigcz? #pluswhore
@bulasss:

przecież wiadomo, że Mirki pomogą w zrzucaniu kilogramów ( ͡º ͜ʖ͡º)


To teraz powiedz mi jakie numery na totka skreślać, ile jest wpisów dziennie które mają zero plusów? Myślisz że każdy kto napisze ile plusów tyle cośtam trafia w gorące?

A jak nie, to byłby dalej ulańcem :P


No i właśnie dlatego nie ma w tym zachowaniu rigczu (´ヮ´)*:・