Wpis z mikrobloga

Mirki, zmotywujcie mnie, w zeszłym roku dupa ulana mocno, 116 ważyłem, teraz już 101 i chcę #!$%@? do 90 w tym roku, ile plusów tyle kilometrów przejadę na rowerze w ciągu dwóch miesięcy od dziś. Nie pozwólcie mi być ulaną #!$%@?ą.

Jaka jest swoją drogą idealna waga przy wzroście 186? Mi #!$%@? najbardziej przeszkadza mój boiler.

#rower #zebroplusy ##!$%@?
  • 69
  • Odpowiedz
@czinczinatti: ja mam 192 cm wzrostu i w grudniu wazylem 96 kg, dzisiaj 87.9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic nie cwicze, jadam to co jadalem wczesniej, zastosowalem jeden prosty trik i wszyscy dietetycy mnie nienawidza! ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsze 6 kg ucieklo w 2 miesiace!

  • Odpowiedz
@czinczinatti powinieneś zejść poniżej 90kg żeby było w miarę ok. Dorzuć trochę siłowni, będziesz miał lepszą sylwetkę. Ewentualnie jeśli nie siłownia to street workout, jak Ci podejdzie to zabawka kosztuje 300zl, taki system rurek składanych. Do podciagania, do pompek, wznosow nog, deepow, itd... wyjmujesz, zajmuje metr przestrzeni 2m wysokie, składasz i mieści się do torby
  • Odpowiedz
ile plusów tyle kilometrów przejadę na rowerze w ciągu dwóch miesięcy od dziś. Nie pozwólcie mi być ulaną #!$%@?ą.


@czinczinatti: ja #!$%@?ę, zdecyduj się człowiek, dla siebie jeździsz na tym rowerze czy dla atencji i plusików?
  • Odpowiedz
Mi #!$%@? najbardziej przeszkadza mój boiler.


@czinczinatti: słyszałeś o skinny-fat'ach ? jak za dużo cardio robisz + masz zbyt mało kcal to #!$%@? Ci kortyzol, a ten odkłada tłuszcz i odkłada go tak chamsko, że skupia się głównie na brzuchu :D zadbaj o stres, rób krótsze cardio ale bardziej wymagające dla mięśni niż płuc!, ogranicz węgle i śmieciowe żarcie (bo tym sie baardzo kcal nabija:P) i ode mnie tyle :)
  • Odpowiedz