Wpis z mikrobloga

Mirki, zmotywujcie mnie, w zeszłym roku dupa ulana mocno, 116 ważyłem, teraz już 101 i chcę #!$%@? do 90 w tym roku, ile plusów tyle kilometrów przejadę na rowerze w ciągu dwóch miesięcy od dziś. Nie pozwólcie mi być ulaną #!$%@?ą.

Jaka jest swoją drogą idealna waga przy wzroście 186? Mi #!$%@? najbardziej przeszkadza mój boiler.

#rower #zebroplusy ##!$%@?
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpokojnyLudzik: Dlatego mówiłem, że zależy jak ktoś je. Nie każdy je kolacje, nie każdy podjada wieczorem. Są grubi ludzie, którzy często już po 16-tej nic nie jedzą. Do tego godzina 18 jako sztywna jest totalnie bez sensu ;). Pewnie chodzisz spać ok 22-23 max, wtedy możesz się tak bawić. Na wykopie połowa mirków kładzie się o 1-3 ;).

Nie wątpie, że u Ciebie podziałało. Ale nie podziałało magiczne nie jedzenie
  • Odpowiedz
  • 0
@czinczinatti Rower polepszy tylko twoja kondycję, nie schudniesz specjalnie po tym. Dieta a dokładniej ilość kcal na dzień robi robotę a jak chcesz dorzuć trening siłowy by podkręcić spalanie kcal.
Pijaj tylko wodę, herbatę czy kawę. Nie jedz przekąsek i słodyczy a przy twojej wadze ogranicz kcal do 2000 dziennie max a nawet postaraj się zejść do 1500.
  • Odpowiedz
  • 0
Zastosuje się do Waszych porad, a kilometry i tak nabije, dzisiaj 20, jutro będzie więcej, dzięki! Jestem dupa jeśli chodzi o diety, liczenie kalorii i inne takie więc to co piszecie to dla mnie rzeczy jeszcze niepojęte.
  • Odpowiedz
@bulasss: a jakby dostał 0 plusów to co? Ma nie jeździć wcale, być dalej ulaną #!$%@?ą i narzekać w tagu przegryw bo plusów nie dostał? Przecież to jest przerzucenie odpowiedzialności za własny stan na randomów z internetów, gdzie tu jakiś rigcz? #pluswhore
  • Odpowiedz
@bulasss:

przecież wiadomo, że Mirki pomogą w zrzucaniu kilogramów ( ͡º ͜ʖ͡º)


To teraz powiedz mi jakie numery na totka skreślać, ile jest wpisów dziennie które mają zero plusów? Myślisz że każdy kto napisze ile
  • Odpowiedz
@czinczinatti: Gratuluje wyboru roweru do redukcji. Zawsze kisne jak czytam, ze kolejny ulaniec chce biegac. Bez problemu schudniesz nawet do 80 jak bedziesz sporo jezdzil i trzymal miche :) powodzenia!
  • Odpowiedz
le plusów tyle kilometrów przejadę na rowerze w ciągu dwóch miesięcy od dziś.


@czinczinatti: Ty Mirek nie skupiaj się na rowerze tylko zacznij panować nad swoją dietą, a pójdzie gładko.
  • Odpowiedz