Wpis z mikrobloga

Koleżanka opowiadała wczoraj, jak u niej w przedszkolu wybuchła afera, gdy w jednej z grup panie przedszkolanki puściły z Youtuba popularną piosenkę o myciu zębów. Nie znały się jednak na rzeczy i 'teledyskiem' do tej piosenki było... Happy Tree Friends ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reakcją maluchów były podobno płacze i krzyki a potem interwencja rodziców u dyrektorki przedszkola, gdy dzieci opowiedziały o tym filmiku rodzicom.
Z resztą załączam ów filmik.
#przedszkole #coolstory #happytreefriends
Fevx - Koleżanka opowiadała wczoraj, jak u niej w przedszkolu wybuchła afera, gdy w j...
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rudy2007: @rudy2007: nigdzie nie napisalem, że Twoją wypowiedź zrozumiałem, że uważasz się za światłego. Zamiast odpowiadać ogólnie to zwróć się bezpośrednio do mnie. Chciałem Ci przekazać tylko tyle, że oceniasz zupełnie bezpodstawnie osobę na podstawie tego czy zna got czy nie co zupełnie nie ma żadnego znaczenia. No bo co z tego że nie zna? O Boże, rzeczywiście popkultura taka ambitna.
  • Odpowiedz
@rudy2007: @sing: Ale jesteście żałosnymi ignorantami. Ludzi wykształconych nie obchodzą jakieś śmieszne seriale telewizyjne, bo jest to po prostu prymitywna rozrywka dla uboższej części społeczeństwa.

Jeśli dla was wyznacznikiem kultury jest jakiś serial a nie np. sztuka lub teatr, to szkoda na was słów.
  • Odpowiedz
@kiera1: po prostu stwierdzamy fakty, bo nawet moja babcia w wieku 70 lat wie co to gra o tron, mimo że nikt z rodziny z nią o tym nie rozmawiał, ani nie oglądała. Jak ktoś nie spotyka się z ludźmi i siedzi całe dnie w książkach Platona to chyba tylko psycholog może na to pomóc, bo takie zachowanie na 100% prowadzi do poważnych problemów psychicznych.
  • Odpowiedz
jeżeli ktoś nie zna gry o tron choćby ze słyszenia to są 3 możliwości:

- ma 55+ lat,


Jeszcze nie i daleko do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- jest przegrywem, który siedzi w domu i
  • Odpowiedz
Dobra przestańcie do mnie pisać i zaśmiecać mi powiadomienia, bo widać że się wam nudzi, że dyskutujecie na tak denny temat.
  • Odpowiedz
@sing: Gra o tron to nie jest żaden wyznacznik kultury, bo nie reprezentuje nic ambitnego. To po prostu zwykły serial i utożsamianie go z kulturą jest nie tylko wyjątkową ignorancją, ale także obrazą dla prawdziwej sztuki.
  • Odpowiedz
@Fevx: Aż przypomniało mi się, gdy w podbazie wychowawczyni zaproponowała nam wyjście do kina i spytała, na jaki film chcielibyśmy iść. Oczywiście miałem w klasie samych śmieszków, więc powiedzieliśmy "South Park". Dobrze, że nauczycielka zawsze sprawdzała, czy film jest odpowiedni dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shroon: To podobnie jak ja. Moje pojęcie o sporcie jest naprawdę skromne, bo mnie to zupełnie nie interesuje. Do dziś pamiętam oburzenie kumpli gdy musieli mi tłumaczyć co to jest spalony, a i tak nie zapamiętałem ;D
  • Odpowiedz
@rudy2007: tak to już jest na wykopie, napiszesz jakiekolwiek zdanie twierdzące, np. "cisowianka to najlepsza woda mineralna", to zaraz się zlatują ludzie i p------ą kocopoły w stylu: "CO, CHCESZ POWIEDZIEĆ ŻE MUSZYNIANKA TRUJE LUDZI??", "AHA, NIEPICIE CISOWIANKI CZYNI MNIE GORSZYM CZŁOWIEKIEM TAK?", "NO NIEŹLE PICIE CISOWIANKI JAKO WYZNACZNIK DOJRZAŁOŚCI", a ludzie ich plusują - nigdy nie jestem pewien czy oni trolluja czy tak na serio ()
  • Odpowiedz