Wpis z mikrobloga

Koleżanka opowiadała wczoraj, jak u niej w przedszkolu wybuchła afera, gdy w jednej z grup panie przedszkolanki puściły z Youtuba popularną piosenkę o myciu zębów. Nie znały się jednak na rzeczy i 'teledyskiem' do tej piosenki było... Happy Tree Friends ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reakcją maluchów były podobno płacze i krzyki a potem interwencja rodziców u dyrektorki przedszkola, gdy dzieci opowiedziały o tym filmiku rodzicom.
Z resztą załączam ów filmik.
#przedszkole #coolstory #happytreefriends
Fevx - Koleżanka opowiadała wczoraj, jak u niej w przedszkolu wybuchła afera, gdy w j...
  • 94
@Tasanga jeśli tak, to też się dałem złapać powtarzając słowa koleżanki. Z resztą, co na wykopie nie jest zarzutką? Wszystko jest.
no i co w zwiazku z tym ze nie zna jakiegos serialiku?


@steve__mcqueen: To co napisał - że nie zna popkultury go otaczającej. Tylko tyle i aż tyle.

Co do przedszkolanek - kogo obchodzi czy znają czy nie. Ja widzę tutaj inny błąd - nie sprawdzanie wczęśniej czegoś co się dzieciom pokazuje. Przecież to powinien być standard, czy to kaseta VHS, film z neta czy program w telewizji, wypadałoby najpierw sprawdzić.
Albo może sobie nie zawracać głowy durnymi serialami, a w wolnym czasie czytać Platona, oglądać Tarkowskiego i słuchać Griseya. I mieć znajomych na podobnym poziomie.


@janeeyrie: Można czytać Platona i słyszeć o najpopularniejszym serialu świata. Nikt nie każe oglądać, tutaj chodzi o rozeznanie w świecie w którym się żyje, co obecnie społeczeństwo interesuje, za sprawą czego fantasy przeżywa być może wzrost zainteresowania i tak dalej i tak dalej. Choć wiadomo, to
W pracy miałem gościa lvl 24 który na pytanie o Grę o tron odpowiedział "a co to jest?".


@rudy2007: Sam nie wiem co to jest, choć wszyscy dookoła ciągle o tym trąbią xD.

Może to dlatego, że mam mało czasu dla siebie i każdą wolną chwile wykorzystuje w inny sposób niż siedzenie przed kompem, telewizją itp, której nie odpalałem już chyba z 10 lat.