Wpis z mikrobloga

Koleżanka opowiadała wczoraj, jak u niej w przedszkolu wybuchła afera, gdy w jednej z grup panie przedszkolanki puściły z Youtuba popularną piosenkę o myciu zębów. Nie znały się jednak na rzeczy i 'teledyskiem' do tej piosenki było... Happy Tree Friends ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reakcją maluchów były podobno płacze i krzyki a potem interwencja rodziców u dyrektorki przedszkola, gdy dzieci opowiedziały o tym filmiku rodzicom.
Z resztą załączam ów filmik.
#przedszkole #coolstory #happytreefriends
Fevx - Koleżanka opowiadała wczoraj, jak u niej w przedszkolu wybuchła afera, gdy w j...
  • 94
  • Odpowiedz
W pracy miałem gościa lvl 24 który na pytanie o Grę o tron odpowiedział "a co to jest?".


@rudy2007: :D
no tak #!$%@?, bo jeżeli wiesz co to GOT to jesteś światłym człowiekiem
  • Odpowiedz
@rudy2007: jakby to był jakiś wyznacznik. Może Ty masz tak nudne życie, że jedyne po pracy to gra o tron? On może w tym czasie rozwija się w jakiś sposób lub ogarnia biznesy?
  • Odpowiedz
@trebeter: @shaky: @h0gan: nie zesrajcie się, nie wiem gdzie wyście tam wyczytali, że się uważam za światłego. xD Bo słyszałem o najbardziej znanym serialu wszech czasów? No #!$%@?, to było ciężkie i wymagające zajęcie posiąść taką tajemną wiedzę. xD
  • Odpowiedz
@trebeter: jeżeli ktoś nie zna gry o tron choćby ze słyszenia to są 3 możliwości:
- ma 55+ lat,
- jest przegrywem, który siedzi w domu i z nikim nie rozmawia,
- jest ignorantem, którego obchodzi jedynie wąski fragment popkultury np. animu
  • Odpowiedz
bo jeżeli wiesz co to GOT to jesteś światłym człowiekiem


@trebeter: przecież @rudy2007 zupełnie nie o to chodziło. Można nie oglądać GoT, nawet hejtować, ale nie da się zaprzeczyć że ten serial stał się częścią kultury popularnej. W związku z tym, młody człowiek, który prawdopodobnie ma maturę, a więc jest średnio wykształcony, powinien co nieco o świecie wiedzieć. Tu kończy się odpowiedź tobie. Nie będę pisał dwóch komentarzy więc
  • Odpowiedz
Reakcją maluchów były podobno płacze i krzyki


Tak było xD. Przecież te małe #!$%@? potrafią zameczyc kota na śmierć, gnoić rówieśników a tu nagle płaczą bo bajeczka leci xD
  • Odpowiedz