Wpis z mikrobloga

Koleżanka opowiadała wczoraj, jak u niej w przedszkolu wybuchła afera, gdy w jednej z grup panie przedszkolanki puściły z Youtuba popularną piosenkę o myciu zębów. Nie znały się jednak na rzeczy i 'teledyskiem' do tej piosenki było... Happy Tree Friends ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reakcją maluchów były podobno płacze i krzyki a potem interwencja rodziców u dyrektorki przedszkola, gdy dzieci opowiedziały o tym filmiku rodzicom.
Z resztą załączam ów filmik.
#przedszkole #coolstory #happytreefriends
Fevx - Koleżanka opowiadała wczoraj, jak u niej w przedszkolu wybuchła afera, gdy w j...
  • 94
@rudy2007: Najbardziej znany serial w naszej szerokości geograficznej to Czterej Pancerni i Pies, M jak Miłość, Świat według Kiepskich i ewentualnie z amerykańskich Z archiwum X czy inna powtórka puszczana po raz milionowy w Polsacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja szczerze mówiąc nie mam HBO/Canal+ i seriali tam puszczanych nie widziałem ale będąc na wykopie tudno o nich nie słyszeć.
@rudy2007: Gra o Tron. Pamiętam jak pojechałem na jakąś konferencję IT i amerykanka na swojej prezentacji co chwile wrzucała jakiegoś mema związanego z GoT. Pół sali leje ze śmiechu a ja nie rozumiem co jest zabawnego w zdjęciu jakiegoś stojącego faceta.
@kapuczina_corki_somsiada: Gdyby mi ktoś powiedział nazwę Happy Tree Friends bez określenia, ze chodzi o tą kreskówkę z zabijającymi się krwawo zwierzakami to też bym nie skojarzył.
@Tommy__: Ja łapie się na czymś takim kiedy wykopki zaczynają rzucać hasłami z jakichś gier komputerowych we wpisach, które dostają później pierdylion plusów. Gdyby nie wykop to nawet nie wiedziałby co to jest jakaś Tibia.
@janeeyrie xD litości. Nie da się być w pełni zdrowym umysłowo i społecznie nie posiadając chociaż niewielkiej puli znajomych o przeciętnych zainteresowaniach. Nie da się nawet przeglądać jakichkolwiek ogólnotematycznych stron bez sporego ryzyka spotkania czegokolwiek normickiego. Na filmweba też nie wchodzą? Jak dużą można mieć pulę znajomych z którymi się rozprawia wyłącznie o Wergiliuszu i twórczości Kurosawy? 10? 15?
@oruniak: przeczytaj parę pierwszych komentarzy to się dowiesz, jest tam wyjaśnione co napisałem i czego nie napisałem dla tych, którzy nie posiedli jeszcze umiejętności czytania ze zrozumieniem. xD
@djtartini1: o, i kolejny taki sam komentarz na który już parę razy odpowiadałem. xD
@Normalny-czlowiek: Raczej właśnie chodzi o wiek, bo HTF emitowane było ponad 10 lat temu, czyli wtedy gdy większość ludzi urodzonych na końcu 80s/początku 90s było w gimbazie/licbazie, a wiadomo powszechnie, że mając te 15-18 lat człowiekowi największa głupawka odwala.