Wpis z mikrobloga

@TrebuniTutek jak chcesz wspoldzieloby to mydevil, jak wolisz mieć pełną kontrolę i większa elasryxznosc to webh, kvm mini na początek, z kodem PROMO5192 będzie 20% taniej A jak się ruch zwiększy to bezboleśnie zmigrujesz na większego kvm
@TrebuniTutek no jakoś wiedza na temat konfiguracji i zabezpieczenia linuxa, instalacje i konfigurację node, mongo i czego tam jeszcze potrzebujesz, ewentualnie kupić gdzieś usługę i mieć wyrąbane na to, tylko że możesz mieć ograniczenia... Wcześniej pytałeś się o koszty, to vps w arubie kupisz za 4zl miech, w ovh najtańszy chyba coś koło 15. Hosting który to obsłuży też będzie Cię kosztować około 10/15 za miech.
@TrebuniTutek sam do takich celów korzystam z mydevil na chwilę obecną nie miałem problemów, jak chcesz to Ci mogę kod rabatowy podesłać. Więc zobacz czy Ci oferują to co potrzebujesz.

ps możesz sobie za 1zł kupić test na 14 dni...
@lolen: Mam taki problem z bowerem. Wiesz może jak temu zaradzić?

[klocuch@s25]:<~/domains/klocuch.usermd.net/public_nodejs>$ npm install bower -g
/home/klocuch/.npm-global/bin/bower -> /home/klocuch/.npm-global/lib/node_modules/bower/bin/bower
+ bower@1.8.4
added 1 package from 1 contributor in 1.775s
[klocuch@s25]:<~/domains/klocuch.usermd.net/public_nodejs>$ bower -v
-bash: /home/klocuch/.npm-global/bin/bower: Permission denied
[klocuch@s25]:<~/domains/klocuch.usermd.net/public_nodejs>$ bower install
-bash: /home/klocuch/.npm-global/bin/bower: ! Permission denied