Wpis z mikrobloga

KOmorską 51

@AleksanderRoz: polecasz ich? Bo szukam kogoś kto by mi zrobił przelot a mam niespotykane auto i nigdzie nie ma gotowych instalacji więc szukam kogoś kto sam to poprzycina xD
głupie to


@rybsonk: Nie można chyba ot tak wywalic oceny, ale zdaje się że można zgłosić google że "hurr durr atakujo mnie trolle" i wtedy algorytm google'a widzi, że jak leci raptem pełno jedynek to są one niebrane pod uwagę, bo to prawdopodobnie atak trolli. Tak mi się wydaje, niech ktoś potwierdzi
@525tds: Pierwszy raz widzę takie formatowanie numerów stacjonarnych, co nie zmienia faktu że serwis naprawy tłumików, klimatyzacji samochodowych i wymiany opon znajdujący się na warszawskim Grochowie przy ulicy Komorskiej 55a dopuszcza się takich praktyk. Numer telefonu z tradycyjnym formatowaniem to 22 870 38 26.
Ale się uśmiałem. Też bym coś napisał ale nie chce pozwu np Nie polecam podczas wymiany oleju ukradł mi nowiuśki katalizator i wmontował jakiś zardzewiały złom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprostowanie
Działając w imieniu własnym, jako właściciel firmy JUGAZ oświadczam, iż nie mam nic wspólnego ze wszystkimi, również wulgarnymi odpowiedziami na negatywne opinie. Z ogromnym smutkiem muszę stwierdzić, że ktoś podszył się pod moją osobę. Wszystkie niecenzuralne odpowiedzi zostały już zgłoszone do administratorów stron. Dodatkowo pragnę podkreślić, że cała sprawa została zgłoszona na policję.
Nigdy nie zajmowałem się tworzeniem firmowego konta. Ktoś się podszył pod moją firmę i mnie oczernia. O istnieniu konta dowiedziałem się w sobotę wieczorem od znajomego, który poinformował mnie o całej sytuacji. Dlatego też sprawa trafiła na policję i czekam na wyjaśnienie.