Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Wraz z kolegą (Michałem) programistą, zmęczeni otrzymywaniem niedopasowanych ofert postanowiliśmy odwrócić proces poszukiwania pracy. Stworzyliśmy stronę raibay.com gdzie swoje ogłoszenia (w pełni anonimowe) o chęci zmiany pracy publikują Programiści/Testerzy/PM itp, a pracodawcy przedstawiają swoje propozycje.

W tym tygodniu dołączyło ponad 150 osób (głównie programiści) #warszawa #krakow #wroclaw --> Seniorzy, Middle i Juniorzy otwarci na zmianę pracy link do listy osób https://www.raibay.com/search?utf8=

Piszę do was z Zaproszeniem. Będzie nam niezmiernie miło jak zechcecie dołączyć do nas wcześniej lub później. Zapraszamy Was #mirki i #mirabelki.

Na stronie również rekruterzy mogą rekomendować/polecać kandydatów.

Jeśli kogoś to zainteresuje to dodajcie proszę do obserwowanych tag #raibay. Gdybyście mieli jakieś pytania to śmiało piszcie:)

W skrócie:
1) Na stronie definiujesz jakie są Twoje oczekiwania co do przyszłej pracy,

2) W każdy poniedziałek dajemy znać ponad 300 firmom z Polski i Europy o Twojej osobie (w formie incognito). Rekruterzy mają 7 dni na przesłanie dopasowanej propozycji wraz ze stawką.

3) Następnie wybierasz z którymi firmami chcesz nawiązać kontakt. Nie ma obowiązku akceptacji finalnej oferty od firm. A co najważniejsze, Ty decydujesz komu udostępnić pełne dane.

4) Strona jest obecnie darmowa dla kandydatów i rekruterów

Organizujemy to w formie cotygodniowej.

Miłego i słonecznego dnia życzę

#polska #swiat #europa #technologia #java #php #ruby #python #programowianie #internet #nowetechnologie #raibay #wwww #programista #rekrutacja #hr #ciekawostki #europa #praca #senior #middle #junior #it #javascript #devops #rubyonrails
DamianRB - Cześć Mirki i Mirabelki,

Wraz z kolegą (Michałem) programistą, zmęczeni...

źródło: comment_OgM4FkuUD4Y9dodw3PsXfFaLx49r9tpX.jpg

Pobierz
  • 115
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamianRB:
1. W czym to jest lepsze od LinkedIna? Tam też przysyłają mi oferty.
2. Jakie zabezpieczenie jest przed spamem? Tzn. firmy rekrutacyjne, które masowo wysyłają oferty "dla swoich klientów" (tak jak to jest na LinkedIn)?