Wpis z mikrobloga

No to się spisaliście! Dla miłośników statystyk:
Zdjęć różowych 49 w komentarzach + 19 na mailu = 68 w sumie
Zdjęć niebieskich 109 w komentarzach + 19 na mailu = 128 w sumie
Plusów wpisu: 692+
Wykopów znaleziska: 768
Najbardziej plusowane zdjęcie: 1866+
Liczba zakochanych w sobie Mirków: niezliczona

W założeniu rysuję tylko zgłoszenia mirków, ale jako że bonus za plusy zebrał znany i lubiany Pan Prezydent Adrian Duda to nie miałam wyjścia, a dysproporcja plusów była ogromna. Nie doprecyzowałam w tamtym wpisie, więc mój błąd;) Myślę nad bonusami do następnych losowań.

Zdradzę wam sekret że z #pokazmorde wybrałam 14 zdjęć, ale jeszcze z nich muszę wybrać te, które narysuję:)

-----> obserwuj tag #xhxhxrysuje

Będzie mi miło, jak zaobserwujesz mojego instagrama

Link do plusowania listy do wołania

Linki do poprzednich rysunków: *1* / *2* / *3* / *4* / *5* / *6*

Nie robię prywatnych zleceń w tej chwili

#pokazmorde #tworczoscwlasna #digitalpainting #rysujzwykopem #grafikakomputerowa #kreatywnywykop #andrzejduda #prezydent #duda
xhxhx - No to się spisaliście! Dla miłośników statystyk:
Zdjęć różowych 49 w komenta...

źródło: comment_gTXH4u3iJOByZ8LOEwrPiR5RYPef8XRd.jpg

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
Wikop sirius biznes. Coś ciebie nie interesuje to nie plusuj a nie później masz pretensje, że ktoś zawoła do kontynuacji od czasu do czasu.


@m0rgi: Jakbym chciał być wołany, to bym plusował wielkie "WOŁAJ", a nie jakąś fotkę w komentarzach, dzbanie. Idź białorycerzyć gdzie indziej.
  • Odpowiedz
głosowaliście na rysowanie Dudy. Narysowałam dudę, więc daję o tym znać


@xhxhx: Zaplusowałem sobie fotkę Dudy, a nie spamlistę. Ogarnij wreszcie różnicę, bo takich jak Ty już się powoli za dużo na wypoku robi. Nic zaplusować nie można, bo każdy woła do #!$%@? wszystkiego co popadnie. Myk na czarną i będzie święty spokój. Miłego piąteczku.
  • Odpowiedz
Ogarnij się


@xhxhx: WEŹ SIĘ SAMA OGARNIJ
bo nigdzie nie pisze, że plusując dudę będę wołany!
poza tym od czego w takim razie jest niby to:

Link do plusowania listy do wołania
  • Odpowiedz
@prze: oki. zastosuję się do tej czarnej:) dupa pękła widzę za jedno powiadomienie za to że głosujesz w moim wpisie xD
  • Odpowiedz
głosowaliście na rysowanie Dudy. Narysowałam dudę, więc daję o tym znać (°° Proste i logiczne. Nie będę Was wołać do moich wpisów na tagu do innych rysunków, jak nie ma was na plusliście!


@xhxhx: no zdecydujże się
  • Odpowiedz