Wpis z mikrobloga

No to się spisaliście! Dla miłośników statystyk:
Zdjęć różowych 49 w komentarzach + 19 na mailu = 68 w sumie
Zdjęć niebieskich 109 w komentarzach + 19 na mailu = 128 w sumie
Plusów wpisu: 692+
Wykopów znaleziska: 768
Najbardziej plusowane zdjęcie: 1866+
Liczba zakochanych w sobie Mirków: niezliczona

W założeniu rysuję tylko zgłoszenia mirków, ale jako że bonus za plusy zebrał znany i lubiany Pan Prezydent Adrian Duda to nie miałam wyjścia, a dysproporcja plusów była ogromna. Nie doprecyzowałam w tamtym wpisie, więc mój błąd;) Myślę nad bonusami do następnych losowań.

Zdradzę wam sekret że z #pokazmorde wybrałam 14 zdjęć, ale jeszcze z nich muszę wybrać te, które narysuję:)

-----> obserwuj tag #xhxhxrysuje

Będzie mi miło, jak zaobserwujesz mojego instagrama

Link do plusowania listy do wołania

Linki do poprzednich rysunków: *1* / *2* / *3* / *4* / *5* / *6*

Nie robię prywatnych zleceń w tej chwili

#pokazmorde #tworczoscwlasna #digitalpainting #rysujzwykopem #grafikakomputerowa #kreatywnywykop #andrzejduda #prezydent #duda
xhxhx - No to się spisaliście! Dla miłośników statystyk:
Zdjęć różowych 49 w komenta...

źródło: comment_gTXH4u3iJOByZ8LOEwrPiR5RYPef8XRd.jpg

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@carbyne: kto wszyscy, 250/h osób które nie ma bólu d--y? xD a "ogarnij się" było do formy jaką tamten mirek prezentował. spoko zignoruj jak nie chcesz być wołany - i tak nie będziesz więcej jak nie jesteś na liście do tagu.
  • Odpowiedz
@xhxhx: spokojnie, zaraz dotrą... daj im chwile, to dopiero się zacznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ty w tym czasie szukaj tego cytatu, którym się podpierasz
ponieważ słabo kojarzysz, przypomnę: cytat mówiący o tym, że plusując jeden z obrazków w komentarzu zostanę zawołany

edit:-----
aha i jak zamierzasz odpowiedzieć, że to jakoś ogólnie wynika z treści, to wtedy zastanawia mnie dla kogo jest ta specjalna lista wołania
  • Odpowiedz
@xhxhx: Wiem ze nie. Pisalas to wiele razy, ale nie chcialbym wysylac czegos bez gwaracji otrzymania portretu.
Zalezy mi troche bo przypominaja niektore takie stare obrazy jak z got czy stare malowidla sredniowieczne.
  • Odpowiedz
@iPhoneMaster: ja bym się w sumie nie rzucał ale jak widzę jak OP odpowiada komuś kto ma wg. mnie rację "ogarnij się" no to kurde jak żyć :D to już nie chodzi o tą wyskakującą jedyneczkę! to chodzi o dumę i honor, i przyszłość naszego narodu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@carbyne: Ci napisałam skąd było to 'ogarnij się' ;) Pan był bardzo niegrzeczny. Zresztą widzisz, że zniknęły jego wpisy. Chyba że uważasz, że na zwracanie się do mnie per 'cipo' powinnam odpowiadać inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bastsex: od zawsze tak było czy dopiero od jakiegoś czasu mirki dostają wściekłych jaj od jednego powiadomienia raz na jakiś czas? Bo ostatnio wszędzie widzę ból d--y o to
  • Odpowiedz