Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Dlaczego ktoś kto wcześniej cię kochał, powoli przestaje? Jakie mogą być ku temu powody?

Wiem, że to trochę nastolatkowe rozkminy, ale ciekawi mnie ten mechanizm, co do tego doprowadza, choć uczucie wcześniej było szczere i głębokie.
Nie mam na myśli tego przejściowego uczucia zakochania, tylko o długotrwały związek, ani też jakieś sytuację kryzysowe typu zdrada, czy choroba.
  • 57
Małe rzeczy, które są zamiatane pod dywan albo w jakiś sposób nierozwiązane.


@innigri:
Pewnie tak. Ale na pewno wywołują one narastającą frustrację. Tak wielką, że w pewnym momencie nie możesz z ukochaną osobą wytrzymać w jednym pomieszczeniu.
@innigri: nie wiem - mi sie nie zdarzyła taka sytuacja zebym sam z siebie kogoś olał. Raczej byłem przywiazany zawsze nawet jak ktos mnie denerwował.

W wielu wypadkach pojawienie sie lepszej, nowszej mozliwosci powoduje ze osoba ktora sie "kochalo" staje sie nieatrakcyjna. Podłe i prymitywne, a spotkalo to kilku znajomych i mnie samego. To pokazuje ile warte sa "uczucia" wielu osob. Druga rzecz to weryfikacja przez uplywajavy czas i lepsze poznanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElCidX: otrzymałam parę cennych rad, te głupie zignorowałam. Wykop to nie tylko dzieciaki.
@Bruno_: przez trzy - cztery lata było widać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@DJ_QBC: myślę, że w tym momencie to nie to, ale wiem, że i tak może się zdarzyć. @brzytew: nieprawda
@innigri: tez nie sądze ze to to w tym konkretnym wypadku, ale odpowiedzialem na Twoje pytanie z 1 postu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety przechodzilem przez takie sytuacje i mi sie humor popsul na wspomnienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) no coz powodzenia zycze!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krne: dzięki za uwagę. :) Z początku chciałam wiedzieć, jak do wygaśnięcia uczucia może teoretycznie dojść. Chciałam uniknąć odnoszenia się do mojej historii, ale jakoś tak naturalnie wyszło, więc tak wyszło całkiem niechcący.

Co do rozmowy z kimś bliskim, szczerze nie znam na tyle bliskiej mi osoby w moim otoczeniu, która byłaby dobrym i rzetelnym źródłem informacji, tzn. sami żyją w dziwnych związkach i relacjach, albo nie mają ich wcale. :p