Wpis z mikrobloga

O dziwo, Shin Megami Tensei Strange Journey Redux (uff) jest dostępne w ofercie konsoleigry () - mimo że praktycznie wszystkie tytuły spod szyldu SMT na konsolkę 3DS omijały szerokim łukiem konwencjonalne sklepy w Polsce. To by oznaczało, że tym razem jest jakaś normalna dystrybucja.
Myślicie, że ten tytuł będzie dostępny też w innych sklepach? Na Allegro jeszcze pusto, zaś Muve wymijająco odpowiedziało, że być może w okolicy premiery pojawi się w ich ofercie.
#3ds #smt #strangejourney
Pobierz A.....r - O dziwo, Shin Megami Tensei Strange Journey Redux (uff) jest dostępne w ofe...
źródło: comment_D3ajflLr6fzocvRzuczx5FCFZAxJuQkf.jpg
  • 15
@Izanagi013: No Persona 5 to już działka Sony - zupełnie inna bajka niż oficjalny dystrybutor Nintendo, który na dobrą sprawę wystartował w Polsce dopiero 2-3 lata temu. Kopie na PS3 nie były w ich interesie, bo woleli udawać, że to gra dostępna tylko na PS4. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Shin Megami Tensei Strange Journey Redux


@Izanagi013: no nie wiem.. dla mnie SMT i Etriany to klasyczne labiryntówki RPG, w jakie grałem na amidze 20 lat temu... i powiedziałbym, że to jest właśnie problemem z popularnością, bo dla wielu format jest przestarzały.
@Agnaktor: to możę ja pomyślę o udawaniu, że gram na konsoli, a nie na emulatorze ps3 xD choć wolałbym na ps3, no ale. Ale jak kiedyś szukałem smt4, to ostatecznie kupiłem na eshopie, nie było gdzie dostać w pudełku. Ciekawe jak dużo będzie strange journey właśnie
@Izanagi013: Niestety, podstawowe SMT4 wyszło w Europie tylko w wersji elektronicznej.
Właśnie chciałbym wiedzieć co z tym SJ Redux, bo KiG zwykle nie ma takich "rzadkich" gier (DeSu 1 i 2, SMT4: Apocalypse, 7th Dragon, Dragon Ball Fusions), a tym bardziej nie przed premierą i wątpię żeby się specjalnie fatygowali ściągać zza granicy niszowy tytuł na 3DSa.
@TomgTp: Grałem lata temu w pierwowzór i nie podam Ci swojego czasu, ale howlongtobeat podaje 56 godzin na zwykłe przejście, 77 na główny wątek plus misje poboczne oraz 120 na przejście w 100% - pewnie trochę naciągane, ale zawsze. Można śmiało założyć, że remake z dodatkową treścią jest nawet dłuższy.