Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koledzy z tagu #programowanie... Jak sobie radzicie z wypaleniem zawodowym? Jestem już 12 lat w zawodzie i już mi się nie chce uczyć ciągle nowych rzeczy. Nie jestem w stanie skupić się na nauce nowych frameworków. Kompletnie przestało mnie to interesować. Nie chce mi się pisać kolejnych formatek pobierających dane z bazy. Wszystko to wydaje mi bezsensowne. Jedyne co mnie powstrzymuje od zmiany to to, że nigdzie indziej nie zarobię ponad 10k na rękę. Kiedyś bardzo lubiłem programować, mogłem siedzieć po godzinach i coś tam jeszcze pisać, ale teraz mam już mam tego dość. W domu nawet nie mam zainstalowanego środowiska developerskiego. Jak żyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: zostań team leadem, managerem, coś w ten deseń, jeszcze zatęsknisz za normalną, produktywną robotą :( nie słuchaj tych co mówią że urlop Ci pomoże, widać nigdy wypalenia nie odczuwali. Pojedziesz na miesiąc na wakacje ale już na drugi-trzeci dzień w pracy rany się otworzą na nowo, 2x szerzej.

Może Ci pomóc zmiana pracodawcy, zmiana zawodu, ew leki :P
Kiedyś bardzo lubiłem programować, mogłem siedzieć po godzinach i coś tam jeszcze pisać, ale teraz mam już mam tego dość. W domu nawet nie mam zainstalowanego środowiska developerskiego. Jak żyć?


@AnonimoweMirkoWyznania: ja nigdy nie lubiłem, nigdy mnie to nie pasjonowało, od czasu jak nie chodzę na studia nie mam środowiska developerskiego na PC i jest mi z tym bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w zawodzie