Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam wszystkich czytających. Stare przysłowie mówi że należy uczyć sie na cudzych błędach więc po przeglądaniu wpisów Mirków o tym jak ich żony załatwiły, ze nie mieli na nie dowodów zastanawiam sie nad nagrywaniem kłótni swoich z moją omc żoną. Otóż mieszkamy razem od jakiegos czasu razem jestesmy od ponad 5 lat jednak dopiero od czasu kiedy poszliśmy na swoje zaczęły ujawniać sie jej wady. Data ślubu juz ustalona, w tym roku to ma na nastąpić a ja z kolejną kłótnią mam co raz większe wątpliwości. Wychodzi ja jaw ze ona nie radzi sobiesobie w stresujacych sytuacjach a te z pozoru błache potrafi zamienić w wielką awanturę. Co myślicie o zbieraniu dowodów w ten sposób? Czy można to wykorzystać w ewentualnej sprawie rozwodowej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: kiedy bedzie slub? Zaproszenia rozdane? Zamiast zastanwiac sie nad rozwodem, lepiej zastanow sie nad slubem, jesli juz sa problemy.
Z drugiej strony porozmawiaj z nia z czego wynikaja te stresujace sytuacje, moze byla u lekarza i jest na cos chora, a Ty nie wiesz o tym
  • Odpowiedz
@Amnessia: To nie jest takie durne jak się wydaje. Ostatnio kumpel pokazywał mi papiery ze swojej sprawy o rozdzielność majątkową ze swoja byłą. Sąd nie zwolnił go z opłaty i uzasadnił to tym, że "mógł składać pieniądze na ten cel od czasu wzięcia ślubu" czy jakoś tak. Jak mi to udostępni to wrzucę.
  • Odpowiedz
: @anonimowemirkowyznania nie możesz bo chcesz po pierwsze nagrywać przed ślubem. Swoją narzeczoną to jak chcesz użyć materiałów z nagrań przed ślubem w celu rozprawy rozwodowej a rozwód następuje po ślubie ......w ogóle po co Ci ślub skoro już chcesz się rozwodzić????jak masz wątpliwości to lepiej zerwij zaręczyny i tyle.
A poza tym nie możesz nagrywać osoby drugiej bez jej zgody i potem użyć tego na rozprawie. Zwyczajnie takie ,, dowody"
  • Odpowiedz