Wpis z mikrobloga

@odyn88: czy wy w koncu #!$%@? skumacie ze trawa to taka sama uzywka jak alkohol?? Jak znacie kogos co pije pol litra codziennie to wiadomo ze to chlor i alkoholik, wiec dlaczego zastawiacie sie czy jaranie kilku gietow dziennie to normalne? Pisze do ogolu, ktorzy chyba nie maja normalnych znajomych tylko tlumokow ktorzy sobie niszcza zycie przez uzywke.

Mam dziesiatki znajomych co pala, niektorzy popalaja w weekendy, inni codziennie czy co
@seshh: jakie #!$%@?? przeczytaj jeszcze raz to co napisał op:

mojej koleżanki chłopak tyle pali i uważam, że ma spory problem ale ona go cały czas broni

a dziewczyna bardzo fajna, pracowita i bez nałogów 2 lata już z nim jest i nie potrafi z tym skończyć..

przecież ewidentnie widać, że op ma ciśnienie na jej pieroga i boli go dupa, że wybrała ćpuna a nie "dobrego chłopaka" xD
@sebagohamalysz: o czym ty człowieku piszesz? Jestem już w szczęśliwy związku z kobietą i to, że troszczę się o koleżankę ma już oznaczać, że mam ochotę na jej 'pierpga'? Wyjdź z piwnicy i znajdź sobie dziewczynę bo siedzenie na wykopie ci nie służy
@seshh: jak zobaczyłem nie które komentarze to normalnie ręce opadają.. Nie dziwię się, że tak dużo fajnych osób po prostu usunęło tutaj konto. Pytam normalnie a dostaje tu odpowiedzi jakbym zadał pytanie jak wyjść że stulejarstwa xD
@odyn88: primo to mam laskę byku. może zbyt pochopnie wyciągnąłem wnioski, jednak wiesz jak jest. wielu facetów niestety daje się wykorzystywać i robi z siebie bete. jeżeli to faktycznie tylko koleżanka to spoko, ale daj jej decydować o swoim związku.
jak z dzieckiem, jak się nie skaleczy, to się nie dowie, że trzeba uważać.