Wpis z mikrobloga

20 partnerów seksualnych w wieku 26 lat (kobieta).

Standard według was, czy dużo?

nie była nigdy w związku :X


@Kapitalis: Kurła, tak, to standard, jak na szmatę, która nie potrafi trzymać zwartych nóg, tylko daje się ponieść hormonom pierwszemu lepszemu. XD
  • Odpowiedz
@Kapitalis: 20 partnerów to dużo, spora szansa na złapanie choroby i pewnie utrudnia znalezienie kogoś na stałe.
Tylko co do cholery ma tutaj do rzeczy płeć? Gdyby niebieski mi powiedział że przede mną było dwadzieścia, też bym odpuściła.
Ale jak laska z zaliczonymi 20 będzie się spotykać z facetem mającym podobny przebieg to chyba powinni wzajemnie to akceptować.
  • Odpowiedz
@pifpafiara: Dlatego, że babka może mieć tyle samo bez żadnej bajery, z przeciętnym wyglądem i bez starania. Możecie sobie zaklinać rzeczywistość ile chcecie, ale dla kobiety rozpustność nie jest osiągnięciem.
  • Odpowiedz
stare chińskie przysłowie rozwiązuje ten dylemat


@rafaelsanti: warsztat, który przyjmuje tylko jeden samochód to zły warsztat, świetny zas ten który naprawia wiele.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: na erasmusie takie cnotki bibliotekarki przerabiały 20 w miesiąc jak pamiętam. Później wracały i na fejsie widzę stateczne mamusie teraz, a wcześniej przykładne studentki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O jedną co ostatnio zdjęcia z pielgrzymki wrzucała na wycieczce oazowej to się prawie potknąłem jak była dymana na korytarzu akademika.

Także zmieńcie poglądy mirki, bo się możecie kiedyś zdziwić
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? jak ja widzę ludzi, którzy twierdzą że 20 partnerów seksualnych w wieku 26 lat to spoko, bo to przecież średnio jeden partner na pół roku to szczerze zaczynam wątpić w ludzkość. Upadek moralny człowieka


@frikuu: Islam jedyną nadzieją dla Europy. Piszę to na poważnie
  • Odpowiedz
@putli: nie no wiadomo wiadomo. Maniury mają tu niestety gorzej. Im więcej partnerów seks. tym więcej gości będzie uważać ją za TĘ ZŁĄ. Niemniej jednak myślę, że normalna dziewczyna też będzie nieco skonfundowana jakby się dowiedziała, że jej przyszły-niedoszły boltzował 20 panien. Każdy chce się czuć wyjątkowo, a nikt wyjątkowo nie postępuje.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: typowa ruchawica, jak dla mnie zdecydowanie za duuuuużo, ale to też jest kwestia podejścia, bo seks to tylko seks, tak jak np z zabijaniem trzody, dla jednego to strasznie makabryczne zabijać żywe zwierze, a dla drugiego to codzienność...
  • Odpowiedz