Wpis z mikrobloga

@Kapitalis:

dlaczego?

Ponieważ tak jak tępimy choroby ciała per analogiam powinniśmy tępić choroby ducha - słabość woli, siłę umysłu, kłamstwo, #!$%@?, manipulacje w korporacjach i w małych firmach, lenistwo, życie na cudzych pieniądzach.

Walczymy z tym dążąc do lepszego świata - mocnej woli, silnego umysłu, zaufania i miłości w związku, do firmy w której istnieje merytokracja, pracowitość i życie za swoje ciężko zarobione pieniądze oraz do kraju który tą lepszą Rzeczpospolitą
Jedno wielkie XD- nie dales zadnych badan naukowych, a tekst o zaleznosci miedzy satysfakcja ze zwiazku a liczba partnerow ktory wklejales namietnie pol roku temu pochodzil chyba z wp.pl XD


@Pomeranian: Nie z wp.pl tylko z uniwersytetu w Virginii. Badano tam trwałość małżeństw.

To jest link do całego projektu.

http://nationalmarriageproject.org

moze z tego powodu ze macie taki sam mizoginistyczny stulejarski sposob interpretacji pojecia hipergamii.


Ja interpretuję hipergamię w sposób zgodny z
koles, pamietam, ze rzucales wyedy linkiem z wp czy innego polskiego portalu.


@Pomeranian: Ja wrzuciłem link do wp.pl a tam był link do badania.

XD a drugie XD jak mowisz innym co mysla/co czuja/czego oczekuja od partnera niebedac nimi.


A pomyśl jakie XD jest wtedy, gdy lekarz mówi pacjentowi co go boli, nie będąc tym pacjentem. To dopiero beka nie?

W ogóle śmieszna ta nauka, człowiek mówi, że boli go brzuch,
ale typie nie odwracaj kota ogonem i nie ustawiaj sie po stronie nauki bo wlasnie w tym rzecz, ze ty interpretujesz nauke na swoj chlopski rozum.


@Pomeranian: Nie, ja po prostu nauką się interesuję, w przeciwieństwie do ciebie.

koncze med wiec jedno wielkie XD nic poza osmieszeniem sie nie osiagnales.


Współczuję więc twoim pacjentom, jeśli w pracy zawodowej też tak nauką się interesujesz jak tutaj.

Ustwianie samego siebie w roli tego