Wpis z mikrobloga

laska miała jednego typa na pół roku

Wypok: obrzydliwe XD

No beka, jakby was ktoś chciał to byście wyobracali x10 tyle no ale ups ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kto tu jest obrzydliwy nie wiem ale się domyślam


@Kynareth: z całym szacunkiem, ale jakbym się dowiedział, że laska miała przede mną 20 partnerów seksualnych w wieku 26 lat to bym jej kijem nie tknął, bo dla mnie
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Standard to raczej nie jest, ale szokujący wynik od którego bym omdlał to też nie. Ja bym się nie skupiał na ilości tak bardzo tylko na tym że ona raczej ma ewidentny problem z przywiązaniem i wiele wskazuje że boi się zaangażować, pewnie jakieś kwestie z dzieciństwa, bym strzelał. Także jeśli sens jej życia to kolekcjonowanie benizów no to niech leci i do 1000, ale materiału na partnerkę to
  • Odpowiedz
co pół roku nowy partner. Toż coś jest nie tak. Jak można myśleć aby stworzyć z nią coś poważnego jak ona co pół roku skacze z kwiatka na kwiatek. Ja bym z nią przyszłości nie wiązał


@Nikic21: a to seks uprawia się tylko w związku? XD

naprawdę jak czytam tutaj wypowiedzi to ja się nie dziwię, że jesteście w większości stulejarzami piszącymi o jakichś chadach xD
  • Odpowiedz
@Kapitalis: @Notabene: @MojWujaaa: Właśnie takie wpisy, a właściwie komentarze pod nimi pokazują, jakie tu jest siedlisko stulejów, życiowych #!$%@? i białorycerzyków, którzy nie znają życia poza piwnicą.
Co jest złego w tym, że miała tylu partnerów? Ok, jest podejrzenie, że może być niewierna, ale przynajmniej jest szczera i doświadczona. Większość kobiet z takim przebiegiem ukrywa takie informacje, udają świętojebliwe, a popuszczają szpary jak ich facet jest
  • Odpowiedz
@VCO1: może to być dla Ciebie szok, ale są ludzie którzy uprawiają seks tylko z osobami które kochają. Nie potępiam ludzi co mają inne podejście, jedynie mówię że samemu z kimś takim bym się nie związał.
  • Odpowiedz