Wpis z mikrobloga

A to, ile wynosi wysoki przebieg wg kobiet to już jest indywidualna opinia, nie wiem, dlaczego zakładasz akurat 11 (?), dla wielu powyżej 5 to już dużo, a dla innych jeszcze inna liczba.


@teehee: Podałem średnią dla Polski, bo prowadzono badania w tym kierunku. Wiadomo, że każdy ma inne wymagania, ale średnia jest średnia.
  • Odpowiedz
No dobra paniom łatwiej zrobić takie przebiegi a zna ktoś normalnego kolesia z przebiegiem większym niż te nie wiem 6 ;d? U mnie prawie wszyscy znajomi mieszczą się w 6 xD
  • Odpowiedz
  • 2
Że tak napomknę... Gówno kogo obchodzi ilu miała partnerów. Przynajmniej nie powinno obchodzić normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
to sa podstawy tlumaczenia swojego przegrywu przez stuleje z portalu bracia samscy, redpillersow itd. https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/1546-seks-po-ślubie-boli-głowa-czyli-czemu-kobiety-biorą-ślub-z-nieatrakcyjnymi-seksualnie-mężczyznami/

Tak, kobieta #!$%@? sie raczej w facecie ktory jej czyms imponuje ale reszta to teorie przegrywow z malymi fiu%@£i.


@Pomeranian: To, że przegrywy używają naukowej nomenklatury, nie znaczy że nauka nie działa.

"Hipergamia" to naukowy termin opisujący realne zjawisko.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hypergamy

Polecam się nie ograniczać do polskich źródeł, bo polska nauka w tej kwestii jest 100 lat
  • Odpowiedz
Że tak napomknę... Gówno kogo obchodzi ilu miała partnerów. Przynajmniej nie powinno obchodzić normalnych ludzi.


@k8lin: Jak chce ona wejść z kimś w związek, to tego kogoś jak najbardziej może to obchodzić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lawrence_z_Arabii mówiłam raczej biorąc pod uwagę festiwal oceniania jaki się tutaj rozegrał. Partnerstwo powinno zostać pomiędzy dwojgiem ludzi. Nikt nie wywiesza na przystanku sondy czy to dużo czy nie bo nie wie czy może być z dziewczyną. Jest to prowokacja która nie służy niczemu dobremu i to wszystko.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: szczerze mówiąc takie dyskusje tutaj nie mają sensu, faceci przeważają więc niektóre serio gówniane komentarze mają tyle plusów, ze jestem w szoku. Nagle wszyscy interesują się z kimś sypiają kobiety xd one i tak nie zamierzają się zmieniać tylko dlatego, że facetom to nie pasuje. Albo się w końcu dostosujecie, albo przez wasze #!$%@? kobiety będą musiały was okłamywać. A to z kim sypiają kobiety to nie powinno was obchodzić,
  • Odpowiedz
nie wiem gdzie widzisz ograniczenie sie do polskich zrodel. Ja celowo podalam "artykul" z portalu stulejek zeby pokazac jak mizoginistecznie interpretujecie te nauke. Mi nie chodzi o pojecie hipergamii tylko o wasza stulejarska interpretacje tego pojecia ktora tlumaczycie swoj #przegryw.


@Pomeranian: Co to znaczy "wy"?

Dlaczego mnie w jakikolwiek sposób łączysz z tamtą grupą?

Naucz sie czytac ze zrozumieniem.


To chyba tobie brak tej umiejętności, skoro tylko z powodu użycia
  • Odpowiedz