Wpis z mikrobloga

Mirasy od kilku dni konwersuje z paroma Filipinkami i kurdebele tak się wkrecilem w to że szok xD Nigdy wcześniej nie pisałem z zagranicznymi itp. I żeby nie było że to jakies fejki czy ladyboys, normalne dziewczyny, studenki albo już pracujące. Szczególnie jedna jest niesamowita, ładna, ambitna, widac ze z bogatszego domu, poczucie humoru podobne, intelektem mnie bije na łopatki, piszemy już jakbyśmy byli parą a ona mam wrażenie że serio się zakochała xD nawet zaczęła się polskiego uczyć xD ja #!$%@? mirgi co robić xD

#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 13
@SzalonyFanMalysza: Jakiś czas temu przestawiłem sobie na badoo lokalizację na Bangkok i byłem bardzo miło zaskoczony. Może nie ilością polubień od różowych ale ile z nich pisało i przede wszystkim jak - też z kilkoma pisałem dobre kilka dni, wiele z nich same proponowało spotkania, bardzo fajne dziewczyny, wygadane, nawet kilka bardzo apetycznych milfów mnie zagadało xD Aż zacząłem żałować że to tylko na niby
@Hubertosik: szanuję za kompromitowanie cucków. Ja #!$%@? na tym portalu chyba serio jakieś stulej boye siedzą, że już rysują sobie przyszłość z jakąś małą azjatką, którą w piątek już będzie rżnął na wszystkie sposoby jankeski chad balujący na miejscu, a nie tchórzliwy polaczek piszący ze swojej zgrzybiałej piwnicy oddalonej 11 tysięcy kilometrów od niej. xD