Wpis z mikrobloga

na infę jakoś mnie nie ciągnie, własnie dlatego że pełno dookoła ludzi których tam ciągnie, a ja jestem głupią babą bez znajomości programowania to gdzie się będę pchać XD więc co dalej
Jednego takiego "naj" na pewno nie da się wybrać, wiele też zależy co po tych studiach będzie sobą człowiek reprezentował. Bardziej niż dane studia dobre zarobki gwarantuje chyba zajebistość w jakiejś dziedzinie
@kasiafy: Pasja. Rok temu zostałem laureatem z olimpiady wiedzy o żywieniu i żywności, więc studia mam pewne na wielu wielu kierunkach na najlepszych uczelniach, ale po co mi robota, która będzie mnie nudziła i męczyła. Pchanie się w dziennikarstwo sportowe to wręcz samobójstwo, bo zapotrzebowanie małe, a zarobki małe...no ale przynajmniej radochę będę miał z roboty
@HansLanda88 zainteresowania to jakieś fantastyki, obca kultura ale tym mogę zajmować się w czasie wolnym, a predyspozycje praktycznie do wszystkiego poza pracą medialną. właśnie w tym tkwi problem, że mogę robić wszystko, nie mam parcia na jakiś konkretny kierunek, każdy ma coś interesującego w swoim programie, więc jak nie mogę wybrać zainteresowaniami to przynajmniej zarobkami próbuję
@Andrzeju_wegiel_2137 jak wyżej, ciężko z tym