Wpis z mikrobloga

Moderacja stosuje manipulacje oraz cenzurę, wstawiłem mem i co? 600 plusow i zdjęli z gorących, a wstawione 11 godzin temu, w gorących nie ma tego wpisu...

https://www.wykop.pl/wpis/31829457

Moderacja również usuwa nieprzychylne komentarze #psycholezuwagi prawdopodobnie dostali w łape.

Prowadzisz jakaś partie? Daj hajs Michałwi to przepcha Ci każdą propagandę i usunie każdy nieprzychylny wpis/komentarz

Śmiejecie sie z propagandy na onecie i sytuacji na elektrodzie, a najgorsze szambo jest tutaj na wykopie, cenzura, manipulacja, zakłamanie...

#afera #moderacjacontent #oswiadczenie #wykop
H.....s - Moderacja stosuje manipulacje oraz cenzurę, wstawiłem mem i co? 600 plusow ...

źródło: comment_8cEUt5n6GCPqIShHyZWN9xGM1iidZhzb.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Mawak Można im coś zrobić wystarczy cos w stylu afery zbożowej, ale oni ściągają znaleziska o tym jaka moderacja jest zła i banują tychco dodają takie znaleziska, sam nie wiem jakim cudem @WuDwaKa nie dostał bana
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Trochę nostalgłem za takim serwerem prywatnym WoWa w którym mojego kolegę zbanowali za nazwanie swojej drużyny na arenę "Pulchny Krakowiaczek" a inny za "Kiełbasa Podwawelska". Jak się później okazało jeden GM się o to obraził, bo sam był grubasem z Krakowa

Ciekawe czy teraz robi tu w moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@TymRazemNieBedeBordo Nie, kiedyś nie było aż takiej patologii, a moderacja nie usuwala wpisów, nawet w sądzie bronili użytkowników, pamietam nawet jak do @gadugadu 9 letnie konto i dowalił sie do niego serwis GG i uznalize sie podszywa i moderacja go nie usunęła, tylko rozwiązali sprawe jak ludzie, teraz by dostał perma i nie mógłby skontaktować sie nawet z moderacją
  • Odpowiedz
@gadugadu 9 letnie konto i dowalił sie do niego serwis GG i uznalize sie podszywa i moderacja go nie usunęła, tylko rozwiązali sprawe jak ludzie


@Helsantonio_Montes: On sam wyskoczył do gadu gadu że im sprzeda konto. Oni sie wkurzyli i chcieli je zabrać albo skasować inaczej pozew. Wykop palcem nie ruszył, tylko powiedzieli, by usunął konto. Umycie rąk to sprawne rozwiązanie sprawy jak ludzie?
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: najlepsze jest to, ze to jest prawda xD

Forum elektrody ma ustalony regulamin i jak bardzo restryjcyjny by nie byl, to moderatorzy nigdy nie przekraczaja swoich praw w jego egzekwowaniu.
Na wykopie de facto regulaminu nie ma - jest kodeks ktorego punkty sa tak ogolnikowe ze mozna je interpretowac w kazdy sposob - co moderatorzy praktykuja.
  • Odpowiedz