Wpis z mikrobloga

Metro Overhaul Mod - fajny, ale szkoda że:

1) zajezdnie muszą prowadzić do pierwszej/ostatniej stacji, bo inaczej pociągi nie wyjadą
2) nie można ustawić "nominalnej" głębokości tunelu metra, bo stacje są na różnych głębokościach i oglądając metro przez kamerę z pierwszej osoby można poczuć się jak na rollercoasterze

#citiesskylines
  • 3
zajezdnie muszą prowadzić do pierwszej/ostatniej stacji, bo inaczej pociągi nie wyjadą


@Pituch: nieprawda. 'Zajezdnie' muszą być standardowymi stacjami po prostu, w sensie tymi z bazowej gry bo inaczej rzeczywiście jest problem ze spawnowaniem pociągów
@trustME: tzn? pierw zrobiłem "normalne" połączenie - ot linia prosta do tunelu metra. Pociagi nie wyjeżdzały.

Przerobiłem trasę (zostawiłem w tym samym miejscu Metropolitan depot) tak, że torowisko prowadzi do pierwszej stacji. Pociągi zaczeły wyjeżdzać.

To jeszcze przeżyję, gorzej z tymi głębokościami, bo raz tunel jest na 9m a raz na 27m
@Pituch: możesz użyć jeden z modów (Road anarchy) do regulowania głębokości tuneli, żeby spadki były mniej gwałtowne, plus jak budujesz niektóre podziemne stacje z tym modem to możesz regulować ich głębokość.