Wpis z mikrobloga

Chciałem sie zalapać dzisiaj do fryzjera, tam takie zwykłe cięcie boków, bo na uszy zachodzą. Objeździłem cale osiedle, 6 fryzjerow. Tu nie, bo grazynki #!$%@?ą o glupotach i farbe naklada. Tu nie... BO FRYZJERKI JUZ NIE MA (ʘʘ) ?! Tam tez nie, dalej jutro popoludniu. I jest mistrz, kolejna Mariola mi mowi ze za tydzien dopiero. Wychodzac slysze #!$%@? do jakich januszy, ze kolejna nowa twarz (jakbym nie mogl isc do fryzjera pierwszy raz), ta prukwa nie wie ze to byl pierwszy fryzjer do ktorego chodzilem przez #!$%@? dwadziescia pare lat.

Konkluzja #januszebiznesu, dlaczego ludzie nie chcą zarabiać pieniedzy?
Dlaczego odmawiaja potencjalnych klientow ze wzgledu na swoja wygode?
Ile trwa objechanie maszynka boków, 10 minut tylko.
Wg mnie fryzjer jak barman albo kelner, jak dobrze #!$%@? robote to dostaje napiwek ale teraz stwierdzam ze ludzie sa głupi albo nieprzyzwyczajeni do robienia dobrego wrazenia.

Jest tu jakis #fryzjer z #poznan? Coby doradzil jakis salon na szybko? Albo pomógł?
  • 24
@warszawiak39: ale gdybym rzucil 100 za #!$%@? maszynka to nawet kawke bym mial. No to jest tragedia, ekkhm, prawdziwych zakładow to juz nie ma. Rzemieslnikow jest niewielu, wszyscy teraz maja salony oh i ah. W #poznan tylko Adam Szulc barber ale na szybko mnie nie #!$%@?, a robote robi serio #!$%@?
@handluje_glutenem: ja to #!$%@? jak ide do fryzjera to aż mnie wykręca, bo się trzeba umówic bo #!$%@? to po sramto, a to nowa laseczka i #!$%@? łeb jak ja jaja z zamkniętymi oczami. #!$%@? zawsze odkładam ten przykry obowiązek na ostatnią chwile i potem łaże cały miesiąc zarośnięty jak jakieś #!$%@? ewoki.... #!$%@? do jednech chodzilem to było naprawde spoko, za pierwszym razem 15 zł , za drugim 20 za
@retardo: ja kojarze jedna stara taka blondyna krecone włosy z lv 50 bardzo dobra jakas blondyna lvl 30+ dobra taka czarna lvl 40+ spoko i taka ruda najsłabsza, kiedyś był jeszcze ziomek najlepszy ale zginął chyba w wypadku