Wpis z mikrobloga

Hejka! Tu Mateusz, mam 16 wiosennek :)
Zapewne znacie takie twierdzenie, że jak ktoś jest starszy to też mądrzejszy. Kiedyś myślałem, że to nieprawda, ale teraz wiem, że tak jest naprawdę. Pokaże wam na przykładzie.

Kiedyś powiedziałem mamie, że chciałbym nową bluzę, ale nie taka zwyczajną tylko taką z kapturem jak mają koledzy w klasie. Poszliśmy z mamą na najbliższy bazar, a ona mi pokazuje bluzę polarową :/ I mówię, mamie że taka mi się nie podoba i nie chce takiej! A ona na to: weź tylko przymierz, zobaczymy jak będziesz wyglądał. No i ubrałem ten polar i mama mówi że przystojny że mnie kawaler i w takiej bluzie to wszystkie dziewczyny będą się za mną oglądać i że jest zrobiona z bardzo fajnego materiału oczywiście sprzedawca jej wtórował, ale jemu to tak bardzo nie wierzyłem, bo wiadomo chciał to sprzedać. Ale w końcu uwierzyłem, no bo po co rodzicielka by mnie okłamywała?
Następnego dnia poszedłem w nowej części garderoby do szkoły. Od dawna już nie miałem żadnego ubrania nowego, ale teraz mogłem kroczyć z podniesiona głową. Wchodząc do szkoły zauważyłem że wszyscy nawet patrzą a dziewczyny nawet się uśmiechają! Więc mama miała rację! Gdybym chciał dalej bluzę taka jak wszyscy nikt by nie zwrócił na mnie uwagi, a tak zwracałem uwagę nawet ładnych dziewczyn. Więc wychodzi na to, że czasem trzeba schować swoje pragnienia i ślepe podążanie za tłumem do kieszeni i posłuchać kogoś bardziej doświadczonego, starszego, mądrzejszego.
W załączniku zdjęcie jak też byście chcieli sobie taką kupić :)
Pozdrawiam serdecznie!

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #typowymateusz #stulejacontent
Pobierz LajfIsBjutiful - Hejka! Tu Mateusz, mam 16 wiosennek :)
Zapewne znacie takie twierdz...
źródło: comment_hUOVuFfum36atEacdu26TZWRPTpyxFyP.jpg
  • 5