Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski

#!$%@? gruby miała być solowa z mahonkiem, obydwoje polecieliście w #!$%@?.
-przecież Mahonek dalej jest w Toruniu.
-Mahonkowi zależało na solowe, przyjechał to niech go dojedzie #!$%@?. A nie #!$%@? znowu kłótnie przez internet gdzie jesteście w tym samym mieście.
- Wczoraj magical był w domu, na działce, dzisiaj też to #!$%@? podjedz pod urzędniczą i czekaj na niego albo coś wymysł. Ja nie będę myślał za was.
- Solowa ma być albo cokolwiek, ma być spotkanie do #!$%@? nędzy. Przeprosiny nawet, tylko #!$%@? się spotkajcie, ja #!$%@?, robiliście już stremy razem u ciebie w chacie..
- obydwaj w Toruniu, i się nie mogą skontaktować.
- teraz wielki hejt na magicala a mahonek się cieszy z przyrostu subów 15k
- wiadomo, gruby, że nikt ci nie uwierzy, bo nawet tag jest #!$%@? od paru miesięcy #grubyoszust, w google wpisujesz oszust a tam twoja morda. Cokolwiek by ktoś o tobie powiedział w necie, prawie nikt cie nie wierzy.
- MAHONEK I GRUBY NIE WALCIE W #!$%@?, OBYDWOJE W TORUNIU I NIE MOŻECIE SIĘ SKONTAKTOWAC? ODPALCIE LIVE GRUBY I MAHONEK, A NIE #!$%@? JAKIEŚ WYJAŚNIENIA PRZEZ INTERNET. WIADOMO, ZE Od razu BOMBY NIKT NIE DOSTANIE #!$%@? NIKT NIE UMRZE. Najwyżej GRUBY DOSTANIE #!$%@? I #!$%@?.

Pytanie do Mirków; mahonek ma tu konto? oznaczacie go jak ma.

#mahonek #patostreamy #danielmagical
  • 14
@Intheendz: No ale zaraz skoro jedna osoba nie chce się bić przy wyzwaniu na solówkę to chyba wynik jest rozstrzygnięty tak? Jeden z nich przyjechał do obcego miasta z kobietą a drugi ma za sobą pół Torunia i nadal nie potrafi się ustawić w ustronnym miejscu wyjaśnić sprawy. Niech zbanują już tego Magicala bo z każdą akcja z tego co słyszę gość się pogrąża jeszcze bardziej.
@whackey: @daniel-zwierzynski
To próboj sam odpal live, ( szukamy mahonka ) #!$%@?, dzownimy, MAHONEK JEST W TORUNIU. Dokończ sprawę. To nie może się skończyć na wczorajszych wyjasnieniach. Ciagnij to dalej. Pisz do niego z mesengera baobaba, swojego dzwon, cokolwiek, odpal live.
@s4nskR: Dobra, widizałem akcje, ale #!$%@? w tym bylo. Był w domu. Byli widzowowie mahonka i grubasa. mahonek jechal ze 100km/h powiedzial 2 zdania, ze pod lidlem sie spotkają i na tym sie skonczylo.
Pograzyl sie i to w #!$%@?, ale moze jeszcze coś zadzialac.
Nie jestem fanem zadnego youtubera bo wszyscy tylko patrzą na hajs.
Sami oszusci.
@whackey: Ja tez, ale #!$%@?, zobacz jaki smietnik jest teraz na tagu, coraz #!$%@? gorzej, jak jeszce mahon odpali live, to ten tag przejmie BEZBEK MAHONEK. i armia nowych zielonych. no #!$%@?.
@Kuracyja @snierzyn Wołam was, juz raz porządek zrobiliscie w szczegolnosci @snierzyn który, najwięcej tutaj działał. Chwała wam za to, gural [*] pewnie dużo osób juz zapomnialo, to może teraz pomożecie? Mahonek będzie jeszcze jutro ponoć w toruniu.
Jezeli nie jestescie w temacie szybko wam opiszę całą te "#!$%@?ą akcje".
Bo duzo nie ma do opisywania. A smietnik totalny na tagu. A bedzie jeszcze wiekszy.