Wpis z mikrobloga

Jak ja nie lubię #orange, czas od nich uciekać. Nie wiem jak można powodować tyle problemów własnym klientom.

Zaczęło się od podpisania umowy z datą przeniesienia z #play za kilka miesiące. Przenieśli mi od razu, a ja muslalem, ze to fajnie, potem się okazało ze nie bo play policzył mnie chyba z 200 kary kary za ta przyjemność. Niby mogłem w Orange złożyć reklamacje, ale tak na prawdę nie, bo za późno.

Potem mieli mnie nie policzyć za pierwszy miesiąc wg umowy, ale jednak policzyli. Tu odzyskałem pieniądze po reklamacji.

Następne problemy to ciągle telefony przy końcu umowy. Niestety nigdy nie dzwonili z życzeniami na urodziny lub by zapytać co słychać, zawsze by sprzedać mi kolejny abonament. Zawsze im mówiłem, ze uciekam do wuja Sama, ale ich to nie interesowało u dzwonili dalej.

Teraz przeniosłem numer na kartę. Miał być przeniesiony 1 maja, został przeniesiony 1 kwietnia. Głównie zależało mi na internecie w #roaming. Za okres 1-7 kwietnia policzyli mi 56 zł za internet, choć byle ciagle na wifi i miałem wykupiony pakiet z internetem 15 GB limitu. Teraz złożyłem reklamacje, bo poinformowali mnie, ze nie mam za co doładować konta, a powinno być 75 zł.

Ogółem denerwuje mnie ich obsługa klienta w centrum handlowym #arkadia. Ci ludzie nic nie wiedza. Wchodzisz, pytasz o coś, odsyłają cię do internetu.

Kolejna rzecz której nie rozumiem, dlaczego ta firma jest w każdym kraju w Europie, albo prawie każdym, a jak zgubie kartę sim to nie da się jej dostać za granica?

Pozdrawiam

#orange #telekomunikacja #reklamacja #reklamacje #niepolecam
  • 8
Ogółem denerwuje mnie ich obsługa klienta w centrum handlowym #arkadia. Ci ludzie nic nie wiedza. Wchodzisz, pytasz o coś, odsyłają cię do internetu.


@StanczykDresiarczyk: do zwolnienia.... ja jak na wyrobie coś nie widziałem (bo się zdarza że nowy projekt jest) to mi wpisali jedynkę i do zwolnienia :>
To specialny sort ludzi...
Niestety nigdy nie dzwonili z życzeniami na urodziny lub by zapytać co słychać, zawsze by sprzedać mi kolejny abonament


@StanczykDresiarczyk: jaki interes operator komórkowy ma w tym żeby składać ci życzenia na urodziny? Do sprzedawcy prądu albo wody też masz pretensje, że w urodziny nie dzwoni? Im zależy na tym żebyś wziął kolejny abonament, a nie składać życzenia urodzinowe, no #!$%@?.

miałem wykupiony pakiet z internetem 15 GB limitu


W żadnej
@ZmutowanaFrytkownica: Z roamingu to korzystałem na koniec kwietnia, 15 GB z hakiem jest w ofercie za 25 zł odnawialnej. Ostatniego dnia okresu miałem 7 GB niewykorzystanego, więc coś nie gra. Opłata 56 zł została naliczona za okres 1-7 kwietnia, kiedy byłem w Polsce Chciałem korzystać z internetu w roamingu na wakacjomajówce.

Z urodzinami to żart, suchy, ale żart.

Nie nie zaznaczyłem, że ma być przeniesiony od razu. Po za tym ja
@prawdziwek: No dobrze, to wchodzę do lokalu i mówię
"Wyjeżdżam na 3 miesiące za granicę, chcę KUPIĆ pakiet roamingu do mojego abonamentu, co możecie mi zaoferować"
"Nie wiem, sprawdzi Pan w internecie, albo zadzwoni na infolinię"
To chyba dla niego robota by mi SPRZEDAĆ. No nie wierzę, że nie chcą moich pieniędzy.