Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie drogie przegrywy, rzeczy takie jak związki najlepiej zaczynać w wieku 30+, albo około 40tki bo wtedy ma się większe doświadczenie życiowe i to wystarczy aby nie popełnić błędów 15latka i stworzyć szczęśliwy, świadomy związek.


#przegryw #tfwnogf #przegryw #logikarozowychpaskow #feels
Lake_Titikaka - Pamiętajcie drogie przegrywy, rzeczy takie jak związki najlepiej zacz...

źródło: comment_pugd4mfAUK3IBTK8PFlL92t9zrRnbj3u.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to piękne bo to wszystko będzie dla ciebie pierwsze i będziesz w tym taki niewinny. Bo w końcu cała wyjątkowość na ciebie czeka


@Lake_Titikaka: jestem ciekaw czy panna też czeka czy raczej bolcuje się od 18 rż albo raczej ma za sobą męża i dziecko. Nie oceniam (różne są sytuacje) i nie mówię że to niemożliwe ale liczenie na to że po 30. spotka się normalną, wolną osobę bez traumatycznych
  • Odpowiedz
Si, zwłaszcza przegrywy to kopalnie doświadczenia życiowego i wiedzą jakich błędów nie popełniać w związku xD
Also ta "niewinność" w praktyce nie wygląda tak pięknie jak się prezentuje.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: Czyli jeśli umrę prawikiem, to cała niewinność, jaka kumuluje się w moim ciele i odkłada w kościach, sprawi, że wszystkie grzechy doczesnego świata zostaną mi wybaczone i pójdę do nieba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: jasne, że na gorsze, ale celowo chyba to tak napisała, zeby zasugerować, ze to atut ale nie napisac tego jednoznacznie by móc się łatwo wybronic ze swojej wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak nawiasem to dla jednej bedzie to atut dla innej minus, w zaleznosci co sam soba prezentujesz i jakiej relacji dana rozowa chce w danym momencie
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua:

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie loszki która ze szczerych pobudek, a nie jakiegoś oportunizmu szukałaby 30letniego prawiczka. Nie wydaje ci się, że brak doświadczenia w relacjach z kobietami jest dla loszki ułomnością? A nie widziałem jeszcze ani jednej której odpowiadałaby nieporadność życiowa partnera.
  • Odpowiedz