Wpis z mikrobloga

Ja dla mnie wiadomość roku! Jednak powstanie "Rambo V". Wydaje się oczywiste, że to Sylvester Stallone powinien ponownie wcielić się w postać Johna Rambo, jednak póki co oficjalny kontrakt nie został jeszcze podjęty. Opis fabuły prezentuje się następująco:

W piątej części Rambo będzie musiał walczyć z meksykańskim kartelem specjalizującym się w handlu ludźmi. Wszystko zacznie się od wizyty Marii, przyjaciółki rodziny, która dbała o dom Johna Rambo. Informuje go o tym, że jej wnuczka zaginęła, kiedy wraz z grupą przyjaciół wybrała się do Meksyku na imprezę. Tak rozpocznie się jego brutalna podróż do piekła, w której towarzyszyć mu będzie dziennikarz, którego przyrodnia siostra również zaginęła. Rambo wykorzysta wszystkie umiejętności, jakie nabył walcząc ze zbirami na całym świecie, by uratować dziewczyny i zniszczyć organizację bogacącą się na cierpieniu innych.


Na razie nie wiadomo kto wyreżyseruje ten film. Kiedy poprzednio Stallone planował "Rambo V", chciał sam stanąć za kamerą. Zdjęcia rozpoczną się 1 września i kręcone będą w Londynie, Bułgarii i na Wyspach Kanaryjskich. Poza tym w 2019 ma mieć premierę bollywoodzki remake "Rambo" z Tigerem Shroffem.
#filmy #filmyakcji #rambo #sylvesterstallone
CulturalEnrichmentIsNotNice - Ja dla mnie wiadomość roku! Jednak powstanie "Rambo V"....

źródło: comment_e9ERJphZr7oD5QpU72nzwwoSKJCUstsk.jpg

Pobierz