Wpis z mikrobloga

No cześć mirki i jedyna osobo obserwująca tag #wykoplovestory :)

Najpierw wrzucę krótkie podsumowanie tego, jak to się zaczęło i toczyło przez ostatnie lata:

Prawie 4 lata temu dzieliliśmy się z Wami początkiem naszej znajomości w tym poście

Rok później z @mpower sprowadziliśmy się do Poznania

A w styczniu 2017 nastąpił kolejny etap – zaręczyny.

Dzisiaj chcemy się Wam pochwalić, że 2 dni temu(3. maja) wzięliśmy ślub :) Dzielimy się z Wami naszym szczęściem i #pokazmorde, bo to właśnie dzięki Wykopowi możemy się cieszyć sobą i naszym wspólnym życiem. Zrobilibyśmy rozdajo wódki weselnej, ale... wszystko wypiliśmy XD

Pozdrawiamy wszystkich, którzy nam kibicowali. Dzięki @wykop za to, że nas połączyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#slub #wesele #wykoplaczyludzi #milosc
diagnoza - No cześć mirki i jedyna osobo obserwująca tag #wykoplovestory :)

Najpie...

źródło: comment_7NZfyZ8qeaL4UDkKdhIPHiizH7GHCoGk.jpg

Pobierz
  • 233
  • Odpowiedz
@lagrande:
Wiesz, liczy się coś więcej niż łóżko. Chciałbym znaleźć kobietę, z którą się w spokoju zestarzeję i razem będziemy dzielić swoje radości i smutki. Ciężko jednak trafić na właściwą kobietę ...
  • Odpowiedz
@lagrande:
A wiesz, że jedno nie wyklucza drugiego. Można śmiało korzystać z życia i jednocześnie rozglądać się za kobietą, która da stabilny związek? Jakbym taką znalazł to bym się na niej już wówczas skupił. A uwierz mi, że są takie kobiety istnieją. 2 kumpli ma żony (jeden od 5 lat drugi od 7 lat) i są nadal szczęśliwymi małżonkami. Trzeba mieć dużo szczęścia, aby dobrze trafić.
  • Odpowiedz
tak się złożyło, że razem ze mną ślubowała moja siostra


@diagnoza nie, żeby coś, ale słyszałam taki przesąd, że jak dwie siostry biorą razem ślub, to potem tylko jednej się w życiu układa, a drugą spotyka nieszczęście ¯_\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz