Wpis z mikrobloga

@Pippo Znajomi siedzą od roku i będą w czerwcu wracać. Jeśli chcesz zostać na dłużej to przygotuj się na zimę, bo ich uratowało tylko to, że są w ekipie. I zwiedzaj wyspę, byłam miesiąc temu i jest bajecznie piękna ()

  • Odpowiedz
@Pippo: Wszyscy Ci życzą powodzenia i są mili i ja nie będę niemiła i nie życzę Ci źle, ale ja do końca nie wierzyłam i nadal nie wierzę, że jedziesz. Tak nie wolno, nie wyjeżdża się na Islandię, nie rzuca się tak wszystkiego. Przecież miałeś kotki, pieska też jakiegoś miałeś, ojcem chrzestnym byłeś, moczyłeś nogi w misce z wodą i wodę wylewałeś przez okno, chodziłeś z hamakiem do lasu, piłeś yerbę,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PyraPrzeznaczenia chrześnicy było smutno jak wyjeżdżałem :(, psy i koty jakoś to przeżyją! Zamiast moczyć nogi, będę leżał w wannie! Kaczmarskiego i Chopina zabieram ze sobą na YouTube! Z hamakiem może być problem... Ależ ja będę sobą bez tych rzeczy, bo te rzeczy na zawsze będą częścią mnie, nawet jeżeli będę ich pozbawiony. A na Islandii być może będę mógł być sobą nawet bardziej!
  • Odpowiedz