Wpis z mikrobloga

jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale to jedno jest zawsze - dlaczego rodzice na to pozwalają? Dlaczego dają młodemu kasę na takie rzeczy? I czemu pozwalają, by się tym chwalił w necie. Przyznaję, rzadko bywam tolerancyjny, no ale to nie jest normalne ;__; fu, jak to widzę na facebooku, to momentami mi się przypomina śniadanie.. co wy o tym myślicie? ktoś podziela moje zdanie, że to powinno być zabronione? #chlopiec #makijaz #makeup #boy
Pobierz B.....e - jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale ...
źródło: comment_x3hgdWudSJORafSWlgxxlvEVzNwXrsXO.jpg
  • 160
@schizma: W granicach rozsądku ma to sens, ale makijaż, który całkowicie zmienia wygląd to trochę przesada.

Teraz chyba mogę Cię podrywać, bo zielonkom raczej nie ufasz
@hvk9: Jeśli ktoś ma właśnie taki sposób autoekspresji to nie mam zamiaru oceniać. Jest różnica między karyną z twarzą w kolorze pomarańczy, a profesjonalnym makijażem oddającym czyjś charakter. Ale w zasadzie tak, naturalność jest najpiękniejsza :)
Ale ziomek o co ci chodzi? Jak laska robi z siebie ewidentną chłopczycę to wielu mężczyznom się to podoba. Gdy facet chce pójść w tę samą stronę to od razu stosujecie publiczny lincz. Turbo męscy, a moim zdaniem ludzie których żywo urażają takie akcje to zwyczajni kryptogeje.( ʖ̯) Którzy sami chcieliby się pomalować, ale nie mogą zawieść ich turbo hetero otoczenia. Oczekiwań ziomeczków.(
@BillieJoe: @CJzSanAndreas: uważasz, że nękanie w szkole jest winą ofiary? Jakby rodzice uczyli swoich dzieci tolerancji w stosunku do innych oraz do rozwijania swoich zainteresowań to przecież nikt nikogo by nie nękał XD Uprzedzenia wpajane są dzieciom przez rodziców, dopóki ktoś robi coś, co w żaden sposób nie dotyka mnie ani nikogo innego, to nie powinno mnie to kompletnie obchodzić i tyle, prosta sprawa. Chłopiec lubi się malować, sprawia mu
@BillieJoe



jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale to jedno jest zawsze - dlaczego rodzice na to pozwalają? Dlaczego dają młodemu kasę na takie rzeczy? I czemu pozwalają, by się tym chwalił w necie. Przyznaję, rzadko bywam tolerancyjny, no ale to nie jest normalne ;__; fu, jak to widzę na facebooku, to momentami mi się przypomina śniadanie.. co wy o tym myślicie? ktoś podziela moje