Wpis z mikrobloga

jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale to jedno jest zawsze - dlaczego rodzice na to pozwalają? Dlaczego dają młodemu kasę na takie rzeczy? I czemu pozwalają, by się tym chwalił w necie. Przyznaję, rzadko bywam tolerancyjny, no ale to nie jest normalne ;__; fu, jak to widzę na facebooku, to momentami mi się przypomina śniadanie.. co wy o tym myślicie? ktoś podziela moje zdanie, że to powinno być zabronione? #chlopiec #makijaz #makeup #boy
Pobierz B.....e - jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale ...
źródło: comment_x3hgdWudSJORafSWlgxxlvEVzNwXrsXO.jpg
  • 160
@BillieJoe tak, lepiej żeby potem jak dorośnie musiał ukrywać że lubi się malować, lub że czuje się kobietą, będzie zyl w ciągłym strachu przed brakiem akceptacji, i potem się zabije. W tych czasach nie można być nawet sobą bo jakiś debil cię wrzuci na Mirko i będzie miał z ciebie beke. Dobrze że zacząłem mieć w dupie to co inni o mnie myślą, jestem sobą, i czuje się dobrze jak nigdy dotąd,
@BillieJoe dlaczego powinien? Co jest normą? Zdefinuj normalność proszę. To że ty coś uważasz za normę dla innego może być patologią. Btw. na avatarze masz Billiego Joe który ma pomalowane oczy, handluj z tym.
@harpiowata: Pochodzi z (łac. tolerantia – często tłumaczonego jako „cierpliwa wytrwałość”; od łac. czasownika tolerare – „wytrzymywać”, „znosić”, „przecierpieć”, „ścierpieć”, ale również „popierać” i „podtrzymywać”), jednak jego spektrum jest szersze, a w dodatku zależne od kontekstu i języka, generalnie oscylując pomiędzy „znoszeniem” a „akceptacją”[5].

A nie przyklaskiwać na wszystkie debilizmy, to, że coś znoszę to nie znaczy, że nie mogę tego krytykować
porównujesz zwykle zainteresowanie (makijaż) do chwalenia się benisem, brawo, dawno nie widziałam takiego przypadku robienia #!$%@? z logiki.


@harpiowata: To jest właśnie Twoja logika. Może ja lubie wysyłać komuś penisy? Co w tym złego?